Potverdikkie, alweer 26 weken, bijna 6 maanden dus als ik het nog-nooit-zwanger-geweesten moet uitleggen. ::)
De hitte valt me nog niet tegen, niet fijn, maar niet anders dan als ik niet zwanger ben. Voor alle zekerheid maar wel m'n ringen uitgedaan, want 's avonds worden m'n vingers toch wel wat dikker.. Maar lekker veel aan t werk, want daar doet de airco goed z'n werk. En als ik dan een dagje of middagje vrij heb, dan ga ik maar naar het zwembad.
Wat me wel opvalt is dat ik opeens geen concurrentie meer blijk te zijn. In het pre-zwangerschap-tijdperk werd ik nog wel eens chagerijnig door leeftijdsgenootjes aangekeken. Geen idee waarom, want concurrentie kun je mij toch echt niet noemen. Maar sinds de dikke buik glimlachen diezelfde meiden naar me en kijken naar m'n buik. De eerste paar keer heb ik toch maar eens verbaasd gekeken of ik niet m'n ijsje over m'n buik had gemorst, maar nee hoor. Er pronkt alleen een zeer duidelijke zwangere buik. Maar of ik nou blij moet zijn dat die meiden me niet meer zien als een potentiele vriend/man-afpakker.. tja, het hoort er vast bij hihihi
Vanavond heb ik mijn lieve man maar eens vriendelijk doch dringend gevraagd om de radatorafbouw af te maken, wil nu eindelijk wel eens echt gaan inruimen. Hij is meteen aan de slag gegaan, de schat! Zou de nesteldrang dan eindelijk echt toeslaan?
Mijn buik is iig goed gegroeid, het meetlint van ikea kan er nog net omheen, dus mijn buik is nu een meter in omtrek. Het meetlint is echter 'net' (volgens mijn schatje 'veeeeeel') te kort om mijn billen op te meten, die groeien gezellig mee... Foto van vandaag staat tussen mijn foto's.
Onze beeb groeit gewoon lekker en laat de ene dag meer van zich horen dan de andere dag. Ik zie mijn buik regelmatig bewegen, maar als ik het dan wil opnemen houdt ie zich weer verdacht stil. Het lijkt wel of ie het erom doet :)
Groetjes!
reacties (0)