De tijd lijkt steeds sneller te gaan! Wat vliegt het voorbij... ook alweer 500 dagen hier op babybytes. Het lijkt als de dag van gisteren dat ik me hier aanmeldde. Meneertje kan inmiddels zelfstandig zitten, maar valt ook nog regelt om als hij iets van de grond wil pakken hihi. Ook heeft hij het achteruit kruipen ontdekt. Doet dit wel wanneer hij er zelf zin in heeft. En hoef gelukkig nog nii de hele kamer rond ;) Nog even genieten van dus!
Eten doet ie harstikke goed. Smorgens een papfles, tussendoor fruithap van 200ml. Om 12 uur nog een fles van 180cc (hopelijk snel over op een boterham);tussendoor weer beetje fles en als avondeten rond 18 uur groentehap 200 ml met toetje. De avond fles geven we al enige tijd niet meer omdat we hem telkens wakker moesten maken. Stukjes eten is nog steeds niet leuk. Hij snapt niet dat als t achter op zijn tong ligt dat hij dan moet doorslikken ipv t terug te halen door te kokhalzen. Wel zielig om te zien. Heb geraspt fruit geïntroduceerd dus het gaat steeds iets beter. Hopelijk komt t brood dan ook snel! Vindt namelijk dat ie nu al wel een boterham mag gaan krijgen, maarja alles op zijn tijd!
Meneertje is verkouden en hoest zijn longen uit zijn lijfje. Echt zo sneu, maar gelukkig gaat het al beter. Helaas daardoor al enige tijd geen dooslapertje meer. Hij spookt geregeld s nachts. Ik hoop dat ie t doorslapen weer snel onder de knie krijgt! Van zijn tandjes heeft hij wel last maar nog geen tandje te zien :( rot dingen ook hihi! Verder brabbelt hij lekker in het rond, en heb t idee dat ie hele verhalen tegen me aan het vertellen is, ik versta er alleen helemaal biets van hahaha. Maar het is wel zo schattig! Over 2 weken op vakantie, gaan we vliegen naar turkije ben wel ontzettend benieuwd hoe dat zal gaan.. ik ben der wel een beetje onrustig over, maar het zal vast goed komen. Zo niet hebben de mensen een slechte vlucht Hihi!
reacties (0)