Controle VK en zwangerschapsshoot

Vanmorgen de dag begonnen met een controle bij de verloskundige. uitslag van het bloedonderzoek was prima. Gelukkig geen antistoffen gevonden voor de rhesusfactor! Een hele geruststelling vonden wij. Suiker en ijzer waren prima! Onze kleine man is ook al ingedaald, dus hij ligt al op zijn plek. dat verklaarde waarschijnlijk ook de pijn bij mijn schaambeen vorige week. Wel is de buik wat aan de grote kant, ze vermoed veel vruchtwater. (Was al te zien bij de 3D echo) Maar omdat de kleine al is ingedaald en hij ruim in t water ligt was het moeite in te schatten of hij goed groeit. daarom krijgen we dinsdag een extra echo bij diagnostiek voor u! Opzich ook wel weer leuk om naar de kleine man te kijken. we gaan het dinsdag zien! Helaas ook te horen gekregen dat ik het rustiger aan moet gaan doen, dus maandag maar om de tafel met mijn baas. 


Vanmorgen ook nog een zwangerschapsfotoshoot gehad samen. Dat was echt zo ontzettend leuk! Ik denk dat we er wel wat leuke foto's aan over zullen houden. Nu nog even wachten op de foto's.


En morgen mijn buik gipsen samen met mijn moeder en mijn man. Ook heel nieuwsgierig hoe dat zal gaan worden! Kortom alleen maar leuke dingen :D

446 x gelezen, 0

reacties (0)


  • lovezwitsal

    Jaa nu gaat de tijd nog heel snel ja! Begin nu ook echt last van nesteldrang te krijgen en wil alles nu langzaam kunnen afstrepen. Maar idd denk ik ook dat we de laatste wegen daluk door kruipen, dan kunnen we niet meer wachten tot onze kleintjes er zijn;)

  • krullie29

    Jaa spannend he! Ik vind de weken nu echt voorbij vliegen!! Jij niet? Denk dat de laatste weken enorm sloom zullen gaan haha.... Extra controle is geen probleem nee en kunnen wij nog even naar de kleine kijken

  • lovezwitsal

    Ooh okee, nouja extra controle is nooit erg. Als jullie kleine mannetje het goed doet:) Haha jaa dat snap k, kan ik me ook nog ni zo goed voorstellen. Dat we straks echt zelf een kleine hebben! Wel spannend allemaal!!

  • krullie29

    Oke, t is ook alleen maar om de groei van t kindje te controleren zei ze. Dat is nogal lastig voelen in een jacuzzi blijkbaar ;) jaa zeker lekker genieten! Kan me nog steeds niet voorstellen dat we straks een kleine hebben haha

  • lovezwitsal

    Fijn dat alle uitslagen goed zijn!! Zeker een geruststelling, toch fijn om te horen!:) buik aan de grote kant ja? Mijn buik is nu net zoals bij jou aan je laatste foto te zien, tegen mij nooit gezegd dat ie groot is of veel vruchtwater zou hebben. Wel super om allemaal leuke dingen te kunnen doen nu:) genieten!