Beebie waar blijf je nou??

Is het heel erg als ik zeg dat ik het zwanger zijn eigenlijk best wel heel erg zat ben????

Ik heb de 40 weken echt zonder problemen uitgelopen. Weinig klachten gehad en energie voor 10. Vond het heerlijk om zwanger te zijn!

Maar sinds ik afgelopen zonder de uitgerekende dag voorbij ben gegaan is alles helemaal omgedraait. Alles doet pijn. Zeurende pijn in mijn onderbuik. Slaap snachts nog amper terwijl ik voorheen gewoon als een blok sliep. Begin erg mopperig te worden, ook tegen manlief en hang als een zombie op de bank omdat ik niet eens normaal rechtop kan zitten omdat mijn kind dat in de weg zit.

Ben het eigenlijk best wel zat nu en van mij mag die baby wel komen, alleen denkt mevrouw daar zelf anders over want er zijn verder nog helemaal geen voortekenen dat de bevalling ook maar kan gaan beginnen.

Moet morgen weer naar de verloskundige en hoop dat ze me wel kunnen strippen en even kunnen kijken want was niet van plan om zo nog tot week 42 door te lopen want denk dat ik dan helemaal gek word. Ze leiden hier ook pas in vanaf 42 weken maar hoop eigenlijk dat ze daarvoor uitzich zelf komt want zo leuk is dat inleiden ook niet en heb liever dat mijn lichaam het zelf gaat doen

Maar er zit niks anders op dan wachten... en wachten duurt zoooooooooo lang...........

511 x gelezen, 0

reacties (0)


  • MamaSyl1981

    Kan me helemaal voorstellen dat je het nu zat bent, de uitgerekende datum is ook echt een psychologische grens he, hopelijk duurt het nu niet lang meer!

  • moksibaby

    nog ff doorzetten meid...

  • realjen

    Logisch toch? Geloof me dat je het met veel klachten al een stuk eerder zat bent ;-)
    Hou vol!!

  • daroqu

    Het is het wachten waard ; )

  • Blizzy

    Zooooo herkenbaar, ik zit nu op 40+6 en ook ik begin het nu toch echt wel moe te worden. Je komt de deur minder uit, want stel je voor. En dan krijg je steeds sms'jes en telefoontjes of er al iets geboren is. Meid, ik snap je helemaal. Ik moet vrijdag ps weer op controle, ze gaan dan strippen als het kan. Het is me wat hè. Succes nog!

  • daroqu

    Nee hoor, je bent echt niet erg als je zegt dat je het wachten zat bent hahaha. Bij 3 van de 4 moest ik ook 2 keer 5 dagen en 1 keer 7 dagen wachten en dat is geen pretje, maar ja, je moet wel.........
    Heel veel sterkte met de laatste loodjes, Groetjes Danielle