Het is heel normaal dat de poepluiers minder worden. Verder heeft Eline helaas ook van die periodes gehad dat ze alleen maar wou drinken. Je kan zien aan hoe ze drinkt of ze echt drinkt of je alleen als speen gebruikt. Als ze veel snel zuigt maar zelden slikt is dat het geval. Dan kan je dr loshalen. Maar ja borstvoeding blijft zwaar al wordt het wel een stuk makkelijker als ze ouder wordt. Ik geef vandaag precies 12 weken borstvoeding :)
Ik heb met 3 week ook een 2-3 dagen dip gehad en gehuild gehuild en gehuild. Het is inderdaad niet makkelijk en het vergt VEEEEEL energie. Je moet veel vitamines slikken, goed eten en proberen te rusten wanneer je kan. Wanneer je dame slaapt, ga dan ook snel liggen en doe je ogen dicht. Probeer ietsje te rekken tussen een voeding en de andere. Als je kind meteen komt na een voeding, ga dan een wandeling maken. Je zal zien dat ze met de buitenlucht meteen in slaap valt. Zodra ze merkt dat je haar niet meteen aanlegt ze ook minder vaak zal komen. Ik wens je veel succes! Ik snap je helemaal. Ik heb uiteindelijk BV tot 8 maand gegeven aan mijn eerste kind.
je hebt gelijk,. Toen ik zei dat ik bv ging geven werd dat met applaus onthaald. het was makkelijk en heel gezond. Niemand had er echter bijverteld dat het heel zwaar is en een aanslag pleegt op je lichaam. Probeer zoveel mogelijk tussendoor te rusten en maak niet dezelfde fout als ik (ik wilde altijd maar kuisen ect...) Het is zalig als je bv geeft, maar neem je tijd ervoor!
reacties (0)