Moeders voor Moeders

Vandaag kwam Moeders voor Moeders, altijd weer spannend :-)

Het vrouwtje van MvM waarschuwde me al dat het een strenge test was dus zou wrs een vaag streepje worden.
Tot haar en mijn verbazing stond er binnen 30 sec een bloedrode streep.
Dit maakte ze niet veel mee zei ze.
Ze heeft meteen kannen achtergelaten en mocht meteen beginnen ipv volgende week Laughing

Ze zei of u bent iets verder dan u denkt (maar dat kan volgens mij echt niet, gezien mijn temperatuurslijst en laatste menstruatie) of u heeft er 2 of u maakt gewoon heel veel HCG aan.
Een mooi boek uitgezocht, dvd had ik al alleen een iets andere titel "in the womb" heet deze maar zo zei ze die komt op hetzelfde neer.
Leuk echolijstje gehad dus ben weer druk aan het sparen in de kannen, het zwanger zijn neemt steeds duidelijkere vormen aan. Toch weer iets tastbaars, meedoen aan Moeders voor Moeders.

370 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Chatzi

    Hoi, gister zijn ze bij mij ook geweest en van die mooie blauwe bussen achtergelaten. Bij mij was ze ook zo verbaast dat het zulke donkere streepjes was en ik moest ook maar meteen beginnen ipv volgende week. Ik snapte het niet helemaal, maar nu ik jou verhaal lees wordt het iets duidelijker.

    Heb ook voor het boek gekozen, altijd goed wat meer te weten wat er allemaal daarbinnen gebeurd. Het voelt ook wel goed dat je met zo iets simpels eigelijk andere kan helpen.

  • mensje35

    Heeeeel goed van je!!!!!
    Ik ben afhankelijk van HCG die dus ook door jou wordt gegeven!!!DANK JE WEL!!!!!!!!!!!!!!!