Dit weekend een heerlijk weekend weggeweest met mijn zus.
Het was nog even spannend want we gingen naar Bergen aan Zee. Woensdagavond werd ik gebeld door het hotel, maar omdat ik bij de HMH zat kon ik niet opnemen. Gauw het nummer naar mijn zus gesmst zodat zij kon bellen.
Onderweg naar de HMH had ik al wel op de radio gehoord over de brand bij Bergen aan Zee.
De eigenaar van het hotel kon niet veel vertellen. Behalve dat iedereen weg moest en dat we donderdagochtend maar terug moesten bellen. Dat gedaan en gelukkig was de brand onder controle en konden we gewoon komen.
Het was echt heerlijk. Donderdagavond laaide helaas de brand wel weer op, en werd het nog even spannend, maar de wind stond de andere kant op. De rest van de dagen leek het wel of we in een oorlogsgebied zaten. Overvliegende helicopters en veel politie en brandweerauto's die af en aan reden.
Vrijdag zijn we naar Alkmaar geweest even bij de kaasmarkt gekeken en daarna heerlijk wezen shoppen. Zaterdag hebben we 2 fietsen gehuurd en zijn we naar Egmond aan Zee en Heiloo gefietst.
Het weer was super en ik ben dan ook mooi rood en gesproet geworden in mijn gezicht.
Genoten dus maar nu weer lekker thuis bij mijn mannetje.
Woensdagavond zijn we ook nog bij Jeff Dunham geweest. Voor diegene die niet weten wie dat is, dat is de amerikaanse buikspreker van Achmed the dead therorist (Silence, I kill you). Het was erg gaaf, maar wel jammer dat veel van de grappen rechtstreeks van zijn DVD's afkwamen. Maar bij een live voorstelling zijn is toch wel erg leuk. Voornamelijk door de sfeer die er dan hangt.
Morgen is ook nog mijn NOD. Ik heb al 1,5 week zere borsten en donderdagmiddag had ik bij het afvegen een rood sliertje op het papiertje. Ik dacht dus dat toen mijn ongi zou beginnen, maar tot nu toe niks meer.
Vorige keer werd ik pas op dag 28 ongi, dus nog even afwachten tot woensdag of donderdag.
We zien wel weer.
reacties (0)