Bevallen

hoi meiden,

Jullie zullen het wel raden, ik ben bevallen!! Donderdag 15.07.2010 om 17.47u is DAAN geboren. Een flinke zoon van 51cm en 3290gr. De bevallen is niet zo vlot verlopen maar ik zal jullie dit even uitleggen:

Op woendagavond 22uur kreeg ik plots hevige weeen. Het gevoel dat ik enorme menstruatiepijnen doorging. Tijdens het timen, werd het duidelijk dat de weeen om de 6 minuten kwamen. Stijn en ik besloten om toch nog wat af te wachten en in bed te kruipen. Indien ik effectief in arbeid zou gaan, zou ik wel wakker worden van de pijn. Echter raakte ik zelfs niet in slaap van de pijn en ben ik opnieuw naar binnen gegaan om mijn weeen op te vangen. Rond 2u 's nachts kon ik het echt niet meer aan en heb ik Stijn wakker gemaakt. We zijn naar het ziekenhuis gereden en daar aangekomen had ik om de 4 minuten weeen maar nog maar 2cm ontsluiting. Ik heb nog tot 7uur mijn weeen weggepuft maar dan kon ik het echt niet meer aan. Ik zat toen nog maar op 3 cm ontsluiting en had alle natuurlijke middelen al geprobeerd om de pijn te verlichten. Het warme bad, de zitbal, rondlopen,... niets hielp meer! Om 8u kreeg ik mijn epidurale ruggenprik en vanaf 9u kon ik ontspannen mijn weeen opvangen. Stijn en ik hebben dan enkele uren kunnen slapen en rond 15u zat ik op 5 cm ontsluiting. Erg teleurstellend... Uiteindelijk had ik geen pijn dus was het wel draaglijk maar emotioneel begonnen we toch wat onderdoor te geraken. Rond 17u had ik plots volledige ontsluiting maar kon ik nog niet bevallen want kleine Daan was nog niet ingedaald!! Ik moest dus de epidurale afsluiten en mijn persweeen zonder pijnverlichting doorstaan. Na drie kwartier persen, zat Daan helemaal klaar en mocht ik persen om hem op de wereld te zetten. Daantje is geboren om 17.47u en hij maakt het héél goed!!! Echter kwam mijn placenta niet los en kreeg ik hem niet spontaan uitgeperst waardoor ze mij na een uurtje knuffelen met Daan hebben weggenomen om hem manueel te verwijderen. Dit was ontzettend moeilijk voor mij want ik moest onder volledige narcose. Toen ik op het operatiekwartier was, heeft Stijn geknuffeld met Daan en heeft papa dus het huidcontact met z' n zoon gehad. Na een uurtje werd ik wakker en mocht ik meteen naar mijn zoontje toe.

We zijn sinds vandaag thuis en gaan nu genieten van onze flinke zoon. De kraamdagen beschrijf ik jullie later deze week en foto's zal ik ook zo snel mogelijk proberen te publiceren.

Veel succes aan alle lieverds die nog moeten bevallen en aan diegene die ondertussen ook fiere mama geworden zijn: PROFICIAT schatjes!!!!!!!!!!!!

377 x gelezen, 0

reacties (0)


  • boeleke

    een heel dikke proficiat met je zoontje

  • Kathleen en miss E

    Hey meid, proficiat!!! Je hebt dus toch niet langer moeten wachten hé :-)
    Leuke naam, kben blij voor jullie!!!
    Hier nog steeds niets, maar ik ben ook nog maar net 38 weken, hoewel het voor mij part nu mag gebeuren, ik begin je ongeduld van de laatste weken steeds beter te begrijpen pfff.

  • mamma24

    gefeliciteerd meid geniet er maar lekker van xxx

  • mama-in-juli

    Gefeliciteerd met jullie zoon !! Lekker genieten !! Liefs Janine

  • finally17-7

    Hi Kim, van harte gefeliciteerd met jullie zoon!
    Het klinkt allemaal fantastisch. Ik kan niet wachten tot ik aan de beurt ben... :( Nu 40 weken en 4 dagen.

    Geniet met zn 3en! Veel geluk.
    gr. Jessy

  • syl82

    proficiat meid !!

  • mama van Jasper

    Van harte gefeliciteerd meid!!
    Geniet maar lekker van de kleine Daan.
    Liefs Marly xxx.
    (ga zo ff de foto's bekijken!)

  • **Bini**

    0proficiat met de geboorte van jullie zoontje.xxx

  • jotrie

    Heeey Meid wat geweldig zeg. Van harte gefeliciteerd met jullie kleine wonder. Nu lekker gaan genieten!
    XxxX

  • mama van S-c en D-p

    He van harte gefeliciteerd met de kleine jongen.
    Ik ben een dag later bevallen van een kleine meisje
    liefs marjo

  • diliallah(L)

    gefeliciteerd meid geniet maar lekker van de kleine.

  • jjp

    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Daan.
    Idd als ik het zo lees een niet al te fijne bevalling.
    Geniet leker van je kraamtijd en laat je lekker verwennen.
    Ik kijk uit naar een foto van julie prinsje
    liefs jacqueline

  • vlinderh

    o, zo fien meid,eindelijk heb je kleien daantje bij je.
    proficiat met je zoontje he.
    en geniet er maar goed van wand het is vlug voorbij.
    gr heidi

  • karinvk86

    gefeliciteerd

  • xxnancexx

    heey meis.. van harte gefeliciteerd!!!!
    en nu genieten genieten genieten..
    x nance

  • kliena

    Jaaaaaa gefeliciteerd!!!
    Geniet van de kraamdagen!!

    xxx

  • tveldje

    Van harte gefeliciteerd met Daan!!!

  • LuNiLo

    oooh kippenvelllll!!Proficiaaaat! Jaaa...dat lange wachten op die ontsluiting ken ik ergens van! Ik werd er ook helemaal gek van! Maaaaar...als je dat kleintje in je armen hebt, ben je dat alweer helemaal vergeten!! (ik toch :p) Geniet van u 2 mannen ;) xxxxx Sharon en Luca

  • sarahlot

    Gefeliciteerd met jullie zoontje!

  • evy1985

    Jippie!!!! Gefeliciteerd!!!
    Toch nog maar 1 dag na mij! :-) Super gedaan!

    Jammer dat niet alles is verlopen zoals je wilde!!
    Maar nu genieten!
    Dat doe ik ook! ;-)

    Liefs Evy