Heupecho

doordat de directeur zo heerlijk in stuit heeft gelegen zijn we vandaag bij de radioloog geweest voor een heupecho. in de wachtkamer waren de oh's en ah's niet van de lucht en meneer maakte er dankbaar gebruik van door nog maar eens zijn liefste glimlach op te zetten. hmmm, ze moesten eens weten wat voor draakje erachter kan zitten :-P


de echo duurde toch nog best lang vond ik. volgens de echoscopiste doordat ze er nauwelijks doorheen kwam. tsja, onze beer is nou eenmaal behoorlijk gespierd... ook zijn kracht viel haar nog wel tegen. belooft wat als hij straks een jaar of 6 is. hahaha!!!! uiteindelijk is alles gelukt en ging ze even overleggen met de radioloog. het bleek dat de ene kant iets minder ontwikkeld was. dat is niet zo erg, het kan bijtrekken en er is niets wat wij kunnen doen om dat te stimuleren. daarom over 2 maandjes nog een keertje een echo.


terwijl de echoscopiste mij alles uitlegde keek de directeur zeer geïnteresseerd mee. en toen hem gevraagd werd of hij ook alles opgeslagen had nog een laatste grijns. daarna kon onze charmeur weer in de buggy en mee naar huis. benieuwd wat er over 2 maand te zien is!!!!

458 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamavan2jochies

    hier hilep het om 'breit wickelen' wat betekent na de luier er een hydrofielluier in stoppen zodat de beentjes uit elkaar liggen. Mijn eerste was ook een stuitertje;-)

  • me-joyce

    Nou hopelijk trekt het dan netjes bij! Fijn dat hij het zelf niet erg vond