Weer naar school!

aankomende donderdag ga ik sinds ander half jaar weer naar school toe. Ik ga de opleiding HBO Pedagogiek doen in Amsterdam.. Ik heb er erg zin in, en ik kan gelukkig naar school door steun van de familie ( die dan op Jaimy passen ).

Maar toch begin ik er een beetje tegen op te zien. Want tot nu toe ben ik eigenlijk 24/7 bij Jaimy geweest op enkele uitstapjes na. Maar zometeen als ik naar school toe ga zal ik hem veel minder zien. En dan zal je net zien dat hij zijn eerste stapje zet bij een van de oma's.

Maar als ik nu naar school ga, heb ik uiteindelijk Jaimy meer te bieden als ik straks ook een goeie baan heb.. Dus het is voor een goed doel!

En als ik er over na denk, heb ik het waarschijnlijk moeilijker dan Jaimy, want Jaimy geniet er nu al van als hij bij een van de oma's is!

449 x gelezen, 0

reacties (0)


  • D-K

    Komt wel goed! Het zal de eerste periode moeilijk zijn, maar dan wennen jullie er allebei wel aan toch:)