Eerste prikjes

Vandaag met Givano naar het consultatie bureau geweest voor zijn eerste prikjes!Achhh zo zielig...hij ging zo huilen :( MAARRR we mogen wel lekker gaan zwemmen nu en dus gaan we volgende week dinsdag voor het eerst...ik denk dat hij het HEEEL erg leuk gaat vinden!

Givano weegt maar liefst 6700 gram en is 62,5 cm!Flinke bink dus...met groeien is gelukkig niets mis!

Verder gaat het nog steeds niet zoals het zou moeten gaan...ik  heb niet echt het idee dat de behandeling van de osteopaat heeft geholpen...althans nog niet.Volgende week woensdag moet ik weer met Givano, ik wacht nog 2 behandelingen af en merk ik dan nog geen verschil dan stop ik er mee. Ik moet de helft van de behandelingen zelf betalen en die zijn niet goedkoop.Opzich maakt me dat niet uit ookal moet ik 100 euro zelf betalen...als het werkt dan doe ik dat maar anders vind ik het onzin.

Ik denk dat ik dan maar een second opinion ga vragen bij het Sophia Kinderziekenhuis, ik weet het anders ook echt niet meer. Ben gisteren weer met Givano bezig geweest vanaf 8 uur s ochtends tot 22u s avonds, heel de dag gehuild en wilde niet slapen...althans een uurtje over heel de dag gerekend. Telkens slaapt hij 5 min en word dan weer gillend wakker. Zo zielig maar ook oh zo frustrerend!!!!

Morgen gaat Givano 2 nachtjes bij mijn moeder slapen...heb ik even rust en vrijdag ga ik lekker naar een feestje met een vriendin samen...ik heb het echt even nodig! Ik kan maar niet op die roze wolk klimmen....heel even dan als Givano naar me lacht...maar om nou te zeggen dat het ZOOOOO geweldig is om moeder te zijn??Heel spijtig...maar dat heb ik (nog) niet...

422 x gelezen, 0

reacties (0)


  • MamJDJ

    Jee meis vind het echt heel spijtig at het nog niet wil. Goed at je even een moment voor jezelf pakt kun je het straks weer beter aan. Snap heel goed hoor dat je dre x aan kijkt had ik ook zo gedaan.
    Hoop niet dat hij al te ziek word op de prikjes. Veel plezier met je uitje.

  • peekabug

    Ik zou wel eerst even met de osteopaat overleggen en niet zomaar stoppen want soms zijn er nou eenmaal meerdere behandeling nodig om het probleem te verhelpen. Wel heel vervelend hoor, dat het nog steeds niet lekker loopt. Wel fijn dat je bij je moeder terecht kan en een feestje voor de boeg hebt!

    En dat babyzwemmen schijnt niet zo gezond te zijn he, voor die kleintjes, door het chloor en andere chemicaliën in het bad (en chloor in aanraking met urine zorgt voor een chemische reactie en giftige gassen), zeker niet in een binnenzwembad waar al die giftige dampen blijven hangen. Het verhoogt de kans op astma op latere leeftijd aanzienlijk.

  • leutjeoele

    Neem lekker wat tijd voor jezelf meissie! Dat hebb je nodig!!! Xxx

  • Marie-louise86

    Ik had gehoopt op een positieve blog, maar helaas nog steeds niet. Wanneer houdt het op voor jou? Echt klote dat het nog steeds niet lekker wil lopen met Givano. Hopelijk doen die 2 nachten je goed. Dikke knuff en xx

  • Zafi

    Ik moet morgen ook naar het cb voor het eerste prikje van mijn mannetje, zie er erg tegenop... zo zielig is dat lijkt me. Wel fijn dat je nu kunt gaan zwemmen met Givano, heerlijk! wil ook gaan babyzwemmen met mijn kleine na de zomervakantie.