Eerste keer...

Vandaag voor het eerst een afspraak gehad bij de psygoloog.... Was erg moeilijk en had 3 kwartier 'de tijd' om uit te leggen en vertellen waar ik mee zat, maar goed...afgelopen jaar is niet niks geweest en dus niet genoeg aan 3 kwartier... Hij zei ook jeetje meid, wat heb jij veel meegemaakt! Stap voor stap komt alles goed en jij en Givano zijn nu even belangrijker dan bijv : werk...Fijn dat er iemand mij begrijpt zeg!!!!Jeetje en fijn dat hij achter me staat! Legde uit dat ik eigenlijk bezig zou moeten zijn met solliciteren maarja...hoofdje is er niet naar....Het is heel erg moeilijk om dingen op te halen waar ik mee zit of weggestopt heb...Givano was eventjes bij mijn opa en oma zodat ik op m'n gemakkie m'n verhaal kon doen, maar hij heeft daar heerlijk liggen slapen!

Gister wel de schrik van mijn leven gehad...dacht dat mijn mannetje lekker lag te slapen en om half 9 ga ik kijken omdat hij lag te huilen, heeft dat arme ventje alles onder gespuugd!Heel zijn gezicht onder,naar achter gedropen tot over zijn neus...Ik leg hem op de commode voor schone kleertjes en ga even op de bank zitten met hem...begint hij de poepen zeg hey!!! Tot aan z'n romper aan toe...ik weer kleertjes verschonen, spuugt mijn liefje alles onder...maar ik schrok ZO erg...het kwam zelfs door zijn neus en maakte rare geluiden...heel die oogjes groot! Schone luier om...en weer poepen en weer spugen! Jeetje mina...ik en Givano zaten allemaal onder, dus heb maar een lekker badje voor hem gemaakt en later maar even voorzichtig zijn fles gegeven en 100cc gemaakt,dacht even voorzichtig en dan vannacht ga ik er nog wel een keer uit!

Man man....wat ben ik geschrokken!

430 x gelezen, 0

reacties (0)


  • MamJDJ

    Vreselijk om je kindje het zo moeilijk te zien ebben hoor met spugen en poepen.
    Gelukkig is je eerste gevoel goed bij de psycholoog, dat is een goed begin. Nu nog wat geduld met je zelf en het komt vast allemaal weer goed, je weet wat je kan dus ook dit komt goed.

  • peekabug

    Fijn dat je een goed gevoel hebt bij de psycholoog. Kan heel erg helpen en hij heeft natuurlijk gelijk: jij en Givano gaan nu voor. De rest volgt dan vanzelf. Tuurlijk is dat schrikken, zoveel spugen en poepen en in z'n neus enzo. Hopelijk is het weer over!

  • leutjeoele

    Goed dat je gaat! Komt allemaal goed!!
    Xxxxx

  • Zoeylove

    Goed van je dat je naar de psych gaat! En fijn dat hij je begrijpt! Een klik is erg belangrijk! Werken aan jezelf getuigd van kracht! Absoluut niet van zwakte!

    Minder dat je zoontje zo ziek is zeg, zou ook erg geschrokken zijn. Hopelijk issie snel weer de oude.