Wooeehoeeeeee en ik heb de 30 weken bereikt! Eindelijk een beetje het einde in zicht...Nu kan ik echt gaan aftellen! Het is ZO spannend! Ik wil nu toch wel heeeeeel graag weten hoe hij eruit ziet...maar nog even geduld hihi :D
Het kamertje is helemaal af!Zijn kleertjes,rompers,luiers,lakens enz enz zijn allemaal gewassen en gestreken en hangt heerlijk in de kast met zwitsal geurbeultjes,dus trek je de kast open komt de zwitsal geur je tegemoet! Heerlijk!!! De box staat,luiers en doekjes zijn ingeslagen...Alles dus af voor gebruik!
Verder gaat het hier zijn gangetje....ik moet van de fysio zo veel mogelijk liggen als dat kan en mag niet meer te lang staan of lopen.Schrok me vorige week zaterdag kapot toen ik op wilde staan en geen stap verder meer kon doen..tja toegeven aan me lichaam dan maar! Het maagzuur word ik ook helemaaaaaaaal gek van,zelfs medicijnen van de huisarts helpen niet, m'n maagklepje sluit niet goed,dus tis echt HELL...maar goed nog ff een paar weekjes volhouden.
Babyboy beweegt nog steeds lekker goed,althans ik merk dat hij veel minder ruimte krijgt nu en ik voel dan het verschil kwa beweging. Zodra ik ga liggen, op mijn zij....zit hij telkens in m'n zij te prikken met handjes of voetjes hahaha soms kietelt het gewoon! Ik voel heel zijn handje bijvoorbeeld naar beneden schuiven en je ziet die bobbel verplaatsen aan de buitenkant haha how cute!
Vanavond ga ik naar een info avond over de bevalling van de verloskundige dus ben erg benieuwd! Kan nooit kwaad.... :D
Vanaf vandaag ben ik officieel ''werkloos'' Vandaag liep namelijk mijn contract af, maar ik ben blij dat het allemaal goed geregeld is met het UWV en dat ik gewoon me centjes krijg.
reacties (0)