Hallo allemaal,
Hier een kort berichtje van mij omdat ik het toch niet kan laten haahaha....
Gister de allereerste echo gehad, inwendig. Het hartje klopt en verder zie je nog bar weinig hahaha.... Maar toch, wat is het heerlijk om te horen dat het er één is met kloppend hartje!!!! Ben nu 7 weken en 2 dagen zwanger, een paar daagjes minder lang dan ik zelf had berekend maar dat maakt allemaal niet uit!!!!
Over twee weken mag ik nog eens naar de gyn komen om daarna overgedragen te kunnen worden aan een VK! Een afspraak maken bij de gyn bleek niet mee te vallen en eindigde bijna in een ruzie aan de bali.... Over 2 weken is precies de week tussen kerst en oud&nieuw, dan hebben veel collega's vrij en kan ik echt niet zomaar even weg van het werk. Ze kwam met heel onmogelijke dagen en vooral de tijdstippen waren echt onmogelijk voor mij.... Dus ik zeg: kan het niet een week later? Nou, dat was geloof ik de verkeerde opmerking.... Ik kreeg gelijk te horen: Dan moet er wel bijgezet worden dat het op uw eigen verzoek is want u moet wel goed voor u kindje zorgen hoor!
Met andere woorden: ik zorg nu al niet goed voor mijn kind! Lekker is dat dan zeg.... Dus uiteindelijk heb ik er op gestaan dat ze contact op nam met de gyn om te overleggen of dit kwaad kon. Maar natuurlijk kan dit geen kwaad! Of ik nu met 8 weken of met 9 weken kom..... Gelukkig zei de gyn dit ook direct en nu heb ik dus met pijn en moeite een afspraak gemaakt voor 3 januari, op mijn vrije dag! Daarna hopelijk lekker naar de VK, die kunnen ten minste buiten werktijd voor ons afspreken, een heel stuk relaxer lijkt mij zo!
Nou, het korte berichtje is toch weer een lang verhaal geworden hahahah maar dat zijn jullie wel een beetje gewend van mij inmiddels hahahahhaha
Liefs, Kaatje
reacties (0)