Is het dan echt begonnen

Is het dan echt begonnen vanavond om 18:30, zijn daar dan eindelijk de red devils die ik vanaf dinsdag al verwachte en op hoopte. Gaat het vannacht dan echt doorzetten zodat ik morgen kan beginnen met het sputen van de hormonen voor de IVF, komt er dan eindelijk zicht op de start van IVF poging 2. Komt er dan eindelijk weer wat rust al ga ik enorm stuiteren door de hormonen die ik mezelf toe dien en mag ik weer dromen van de kindjes die ik hoop te mogen gaan dragen.

Is het dan echt vanavond begonnen???

Ja hoor het is echt begonnen en vanavond (zaterdag 28 feb) mag ik de decapeptyl gaan spuiten. En zo bellen naar Leiderdorp om een afspraak te maken voor de eerste follikelmeting. He he eindelijk ik kan weer van start!

476 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ginger

    Hey Hey heel veel succes ik wilde je even laten weten dat ik ben bevallen op 25-02-2009 van een hele gezonde knul hij was wel bijna 4 weken te vroeg maar woog toch nog 7 pond en hij is 51 cm lang.
    Dus de komende dagen ben ik eventjes niet online maar ik blijf aan je denken...liefs Ginger

  • wonder2B

    Heel veel succes bij deze poging!
    Lisette

  • daantje en davy

    Zet em op met deze poging.
    Sucses. Grt Brigitte.