Blaasontsteking... GAH!
de derde al in 1.5 jaar tijd. daarvoor nooit last van gehad en wat kan je je daar ellendig van voelen zeg. Gelukkig is manlief even met een potje pis richting de huisarts ('kan dat niet morgen, ik heb geen zin' .WAT?! dude, get ur ass op die fiets! ik heb pijn:P ) en hoop ik dat hij iets meekrijgt, ik voel me zo zielig :P
Wat me ook al zwaar tegenvalt is de huurhuizenbusiness in NL, dear god, wat kan dat lang duren zeg! We wonen nu in een klein dorpje, erg leuk maar er is HEEL weinig qua werk te vinden en het fietsen naar de dichtsbijzijnde supermarkt (2.5km de stijle heuvel op) valt me ook vies tegen. Het is hier prachtig en ik geniet van de omgeving, maar het is gewoon niet te doen op deze manier zonder auto om 20km naar je werk te kunnen rijden. Dus...terug naar Arnhem e.o. dan maar.
We staan daar al een flinke tijd op de wachtrij en ik ben echt niet kieskeurig (geef mij een eengezinswoning met een tuin, boeit me niet zo goed of het Arnhem zelf of een niet populair plaatsje in de buurt is) en ik ben happy, maar zelfs dan eindig je na jaren nog steeds nowhere near de eerste 10. Tja dan heb je de particuliere markt, maar ECHT niet dat ik tegen de 1000 per maand ga (en kan ) betalen aan een redelijke woning, dat is gewoon belachelijk. Dus eigenlijk zit er niet veel anders op dan hier in deze regio blijven wonen, hopen dat je toch ooit eens die redelijke baan tegenkomt. Het is óf hier blijven, een leuke baan vinden (voor beide), zodat een auto een optie word (teringjantje wat zijn rijbewijzen duur) óf terug verhuizen naar Gelderland waar werk vinden gewoon een stuk makkelijker is. (oke en ik mis mijn vrienden en familie daar ook, daarom liever Gelderland:P )
reacties (0)