Weinig zwangerschapsverschijnselen??

Misschien zit ik er wel helemaal naast, maar na 2 voldragen zwangerschappen en nu de 3e op komst (7 weken) voel ik me bijna niet zwanger, ik mis veel kwaaltjes. Was in week 4 en 5 doodmoe, en lag toen al rond half 9 savonds in bed, en had overdag ook nergens zin in. Had ook in het begin erg last van hoofdpijn en misselijkheid , nu heb ik eigenlijk nergens meer last van. Behalve dat ik nu continu een hongergevoel heb, en nooit het gevoel heb verzadigd te zijn.
Ik lees veel blogs hier over weinig kunnen eten en bij veel dingen misselijk te worden, dat ik gewoon bang wordt dat er iets mis is bij mij. Merk wel dat langzaam aan me broeken niet meer passen; maar ben door alle vreterij 2 kilo aangekomen. Ik heb volgende week woensdag mijn eerste echo; en de verloskundige wil niet eerder kijken omdat ze dan denkt het hartje nog niet te horen kloppen. Ik maak me misschien druk om niks, maar bij de andere 2 kinderen was alles bijna zonder vrees; en heb al een paar blogs gelezen over bbz enzovoorts.. heb mezelf er nu bang voor gemaakt denk ik..
Meer mensen die weinig kwaaltjes hebben? En of er uiteindelijk dan niks of wel wat aan de hand was?

406 x gelezen, 0

reacties (0)


  • banachde

    Ik had ook zo goed als nergens last van hoor en ja dat maakte me ook echt wel bang met momenten. Maar tot nu toe alles prima en nog steeds nergens echt last van behalve dat ik wat sneller moe ben.

  • KaBam

    Hey, Ik heb veel minder kwaaltjes dan ik verwacht had. Was erop voorbereid net als met mn eerste 2 zwangerschappen hondsberoerd te zijn. Dat is het niet. Heb wel kleine dingetjes, maar is bijna te weinig voor mn gevoel. En de ene dag heb ik de hele dag honger en de andere dag krijg ik nauwelijks wat weg. Maar meer honger. Haha! Wees gerust! Vertrouw je lijf. En gefeliciteerd! Met je zwangerschap en je balonnetjes! Mooie uitgerekende datum!

  • MK1992

    Hee meid. Elke zwangerschap is natuurlijk anders! Ik heb er eentje, maar kreeg pas later in week 7 verschijnselen. Elke dag buikpijn en veel moe. Vanaf week 34 nergens meer last van. Dat waren ook de beste weken van me zwangerschap vond ik haha.