1e keer de nacht doorgeslapen

vannacht heeft inze mooie meid voor het eerst doorgeslapen.

mama heeft jou om half 12 de fles gegeven en papa zou de volgende fles geven want mama sliep binnen 2 minuten zo moe is mama van de lange nachten met voedingen en steeds wakker worden en rennen en vliegen.

dus papa die bleef wakker, maar om half 1 was papa ook wel erg moe en is in slaap gevallen,

om 10 voor 6 vanmorgen hoorde mama je huilen, papa hoort je trouwens nooit, die slaapt overal doorheen hihih.

dus mama die ging uit bed je flesje klaarmaken, en toen jou lekker de fles geven bij mama en papa op bed, papa sliep nog lekker verder.

om 7uur ging de wekker en papa werd wakker, dus ikv roeg papa hoelaat hij je de fles had gegeven waarop papa zei, ik heb geen fles gegeven ze kwam niet!

dus dat betekende dat je voor de eerste keer heerlijk door hebt geslapen das netjes en mega knap van jou!

we houden van je en je grote zus die moet altijd ff naar jou zwaaien als we naar haar zwaaien op school, dan staat ze achter het raam te zwaaien naar ons en dan klimt ze op de vensterbank van school en dan moet ik jouw handje pakken om naar je grote zus te zwaaien lief he!

ze is echt zo trots.

dikke kus je moeder, vader en grote zus

p.s je zou om 10 voor 9 je volgende voeding weer moeten komen vragen maar je slaapt nog heerlijk, misschien ga je nu ook gelijk je voedingen om de 4 uur vragen zoals je eigenlijk al 2 weken had moeten doen!

spannend hoor, ben benieuwd hoelaat je nu komt!ze kwam om 10.14 uur

371 x gelezen, 0

reacties (0)


  • joyjoy

    ze heeft vanaf die dag alle nachten doorgeslapen heerlijk en zelfs langer door geslapen dan 9 uur!

    kind je bent geweldig!
    kusjes je ouders en grote zus

  • esther s

    Heerlijk. Even een goede nacht maken. Hopelijk houdt ze dit erin en is het niet eenmalig