we zijn al weer 19 weken zwanger, de kleine trapt lekker vrolijk door.
mijn banden doen wel pijn en ook doet mijn buik soms gewoon erg veel pijn, dat zouden de samentrekkingen zijn van de baarmoeder die weer aan eth groeien is, dus dat geloven we dan maar.
mijn buik is trouwen heel erg aan eth veranderen, eerst wast echt een tuter vooruit en nu begint hij rond te worden straks word ik nog dik hihihi, nee hoor dat is onmogelijk, want dat had ik bij mijn dochter ook niet, 11 kilo en toen ze eruit was, was die 11 kilo ook gelijk weg.
maandag krijgen we de 19,3 dagen echo (eigenlijk beter bekend als de 20 weken echo,maar wij mochten maandag al)
we vindene th toch wel erg spannend hoor, want je hoopt natuurlijk dat je hel snel te horen krijgt dat alles goed is en dat je kindje gezond en wel is, want daar gaat het toch om, wat eh word dat is bijzaak en we weten ook nog niet of we het al wel willen weten, maar we hebben nog 3 dagen om daar over na te denken.
ik wens iedereen een fijn weekend en jullie horen mij maadag na 2 uur weer als we de echo gehad hebben!
spannend!!!!1
liefs en groetjes jerry, joyce en de grote zus!
reacties (0)