Zo hier dan eindelijk een update van deze kant!
Tja met de carnaval enzo erg druk geweest en nu moe en zeer..
Volgende week (ehh weekend) gaan we lekker naar center parcs! Heerlijk heb er zo'n zin in.
Maar goed..
Vrijdag was Lesley jarig, we hebben toen niets gevierd dat hebben we zondag gedaan. Gewoon gezellig
clubje zo'n 20 man en lekker simpel tussen 13:30 en 16:30 heerlijk.. kon ik ook nog een beetje bijkomen van zaterdag (optocht en veel te veel drank.. hik hihihi).
Lesley is niet super verwend maar ik vind het prima!
Ons cadeau krijgt hij nog samen met zijn broer een leuk huisje in de achtertuin! Kunnen ze lekker spelen.
Ik zal van zijn verjaardag wat foto's in het album zetten.. (geen zin om te uploaden..)
Carnaval was geweldig! Niet veel weg geweest was na de optocht en na een klein feestje het al van het
pad af! De meiden waarmee ik weg was moesten eten, nou dat kan ik dus niet als ik al erg dronken ben dan moet ik eerst even iets nuchterder (ehh is dit nederlands?!) worden.. Maar goed ik verlangde dus erg naar mijn bed toen we bij de snackbar waren beland en doordat ik de verjaardag van Lesje de volgende dag ging vieren, besloot ik heel wijs dat ik maar naar huis zou gaan..
Ze zouden me wel even brengen.. vonden ze veiliger hihihi..
Daar aangekomen nog heel even gebabbeld (in slowmotion) en toen naar bed.. Nou denk je dat gaat goed, je bent al thuis en bij je bed.. Nou bij mij gaat dat dus niet goed.. Ben m'n bed in gevallen precies met m'n bovenlip op de rand van het bed (stoffen rand met hout eronder). Ik laat me niet zo maar kennen dus ben op mijn plekje gekropen al had ik wel veel pijn maar na een tijdje kwam Gui toch maar even kijken..
Toen ging ik zelf ook even bedenken wat er nou zeer deed.. Resultaat van het vallen was een snee aan de binnenkant van mijn lip, net onder het vlapje dat je lip en je kaak aan elkaar vast maakt! Mooie dikke lip en een hele zere neus!
Alles is al lekker aan het genezen (gelukkig) alleen mijn neus doet gigagantisch veel zeer.. Maar goed naar de dokter gaan heeft geen zin en het wordt al minder! Vandaag zonder ibru geleefd en het gaat best!
Maar het was een leuk feestje!! En iedereen vond mijn zelf gemaakte pakken erg leuk.. Dat voor de eerste keer achter de naaimachine en dan 6 pakken.. ben stiekum beetje trots op m'n zelf!



reacties (0)