Alweer 3 maanden geleden was de grote dag dat ik ben bevallen van onze prachtige zoon, waar is de tijd gebleven. Vreselijk wat gaat het snel. Veel mensen zeiden wel, als je kinderen hebt vliegt de tijd, nou ik heb het door. ik herriner me nog als de dag van gistern dat ik ontdekte dat ik zwanger was, en nu is dat al bijna een jaar geleden, is mijn grote liefde alweer 3 maand oud... Pffff
Het gaat eigenlijk steeds beter met Tjesse, hij lijkt met de dag rustiger te worden, Tuurlijk zijn er nog dagen dat ik denk pfff.. maar echt een hele verbetering is het. De zantac doet goed zijn werk waardoor Tjesse veel minder last heeft van zijn reflux, gelukkig maar want wat is het vreselijk om te zien dat je kindje pijn heeft en ontevreden is.
Ook lijken we er eindelijk een beetje ritme in te krijgen heerlijk.. snachts komt onze kleine jongen nog steeds voor een voeding, (hij denkt dat hij nog steeds 5 pond is en die voeding hard nodig heeft), gelukkig valt hij nu wel redelijk snel weer in slaap wat in het verleden absoluut niet het geval was en mogen paps en mams ook nog lekker even tukken.
Ik ben nog steeds niet in mijn vlaggetjes week geweest, de buikpijn is ook weer verdwenen, niet dat ik nou erg veel zin heb om te menstrueren maar ik heb zo iets van laat de duivels nu maar komen. dan kan ik weer aan de anticonceptie(ik wil graag mijn eerst menstruatie afwachten voordat ik begin) en kunnen mijn hormonale pukkels ook weer verdwijnen want jakkes wat ben ik dat zat, ik was altijd al gevoelig voor acne maar had dus altijd een anticonceptie die daar ook tegen werkt. het lijkt me heerlijk om weer stralend de deur uit te kunnen hahaha, je wil op het laatst naast moeder toch ook weer een beetje vrouw zijn.
Volgende week vrijdag gaan mijn lief en ik voor het eerst een avondje weg en ik kijk er nu al tegen op, we hebben een feest die avond waar we gewoon aanwezig moeten zijn maar het lijkt me erg vervelend om de kleine bij de oppas achter te laten en even niet zelf alles te regelen, van de andere kant denk ik dat het goed is voor ons om even een avondje samen weg te zijn. Eigenlijk zouden we die avond daarna ook weg moeten, Mijn lief krijgt een aantal diploma's uitgerijkt van de Brandweer,(bij de brandweer blijven ze leren). eigenlijk zou ik dus mee moeten maar om nu 2 avonden achter elkaar weg te zijn,bleh... nou dat weet ik nog niet hoor..
Over 2 weken mag ik weer aan het werk en hoe dichterbij de dag komt hoe meer ik er tegen op kijk, gelukkig ga ik maar 24 uur werken en heb ik een erg mooi rooster gekregen, ik moet 2 of 3 dagen in de week gaan werken en heb soms dienten van 7:30 tot 10:30. De dagen zijn altijd wisselend bij ons wat ik eigenlijk ook wel weer prettig vind. in de weekenden is mijn partner thuis en dat geeft toch wel een fijn gevoel. Iedere vrijdag is mijn vaste vrije dag, dus die ben ik altijd thuis. Het zal behoorlijk wennen zijn, zo'n klein kontje ben ik nu gewend maar dat is op ons werk zeker anders.
Nou dames mijn lieverd roept.
Tot snel.
XxxX Jotrie en dikke knuf van onze bink.
reacties (0)