Controle verloskundige

Vandaag mochten we weer naar de Vk, ik kijk er iedere keer weer uit om heen te mogen, vanaf week 24 mogen we om de 3 weken komen. Ik kan nu al niet meer wachten tot ons volgende bezoek.

Alles was gelukkig weer dikke prima, Het hartje van ons ongeboren wonder klopte echt schitterend. Toen de Vk de doppler op mijn buik zette liet hij of zij meteen weten wakker te zijn en schopte er dan ook vrolijk op los wat duidelijk te horen was via de doppler.

Mijn baarmoeder groeide perfect mee, ook de kleine lag qua groei perfect op schema, niet te groot en niet te klein zoals de Vk dat noemde.

Weer helemaal trot dus op onze kleine spruit, ik kan bijna niet meer wachten tot het Juli is en ik eindelijk ons kleine wonder in mijn armen kan sluiten!!

Mijn buik begint nu aardig te groeien, trots, trots trots!! Ik heb er een paar nieuwe foto's op gezet dus neem gerust een kijkje!!

Verder verloopt onze verbouwing prima, de benedenverdiepig is eindelijk klaar en ook onze slaapkamer is aan de afwerking toe, Kunnen we eindelijk beginnen met de babykamer, waar ik zo onzettend naar uit kijk. De meubels van de babykamer zijn inmiddels binnen dus we kunnen wat mij betreft helemaal los!!!

Hee meiden, tot snel en genietse allemaal!

Dikke Kuzzz

434 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Shannonneke

    Wat heerlijk om te weten dat alles goed gaat. Wat kan dat toch elke x weer een geruststelling zijn. Ik heb het ook dat ik mij er elke x weer op kan verheugen om naar de Vk te gaan!!
    Heerlijk met het kamertje bezig!! Geniet er van!!

  • mama-in-juli

    Altijd weer fijn om te horen dat alles goed is !! Nu lekker beginnen met de babykamer, wij zijn ook net begonnen, onze meubels komen 23 april !! Liefs Janine

  • mama-van-maurice

    Wat fijn om te horen dat alles goed gaat meid.En veel plezier met de babykamer straks.Liefss

  • mamaloes21

    geweldig he om te horen dat alles in orde is! ik hoop voor ons dat het niet die zomer gaat worden die ze voorspellen dat wordt dan flink puffen met onze dikke buiken!
    liefs

  • manon86

    Hihihi. Dit had een blogje van mij kunnen zijn na laatste bezoek vk!! ;-)
    Geweldig gevoel he? Ben je nu ook de hele dag helemaal vrolijk..let maar op!
    Heel veel plezier met de babykamer..leef je uit!
    X