Ik ben er weer! Na bijna een week zonder internet (afkicken!) zijn we weer thuis. Kevin heeft lekker kunnen klussen bij mijn ouders en het werk is goed opgeschoten. De kids hebben weer lekker een paar dagen bij opa en oma door kunnen brengen, en we hebben bijna elke dag tante Marieke kunnen bezoeken in het ziekenhuis.
Sam heeft zich voorbeeldig gedragen! Weer zo'n schatje! Lekker makkelijke baby hoor. Ik vreesde enigszins omdat we niet thuis waren dat het hem misschien een beetje tegen zou staan dat hij niet in zijn eigen bedje kon slapen en weinig te doen had (geen speelkleedje, stoeltje etc.), maar eigenlijk leek hij het niet erg te vinden. Volgens mij denkt Sam meestal: Als mama er maar is! Een paar keer geoefend met het flesje, aangezien we nu wat meer 'vreemden' waren om het hem te geven. Een keer heeft hij 50 van 60 gedronken, en dus ging dat goed. Ik heb wel ontdekt dat hij graag mijn geur ruikt, dus ga ik nu van die dunne sjaals dragen zodat ik ze dadelijk mee kan geven als hij naar de opvang moet. Hij heeft als nieuw geluidje deze week 'kkkgggggggggggg' ontdekt en zo worden we dus elke dag wakker gemaakt. Gisteren had hij de slappe lach, zo schattig! Hij lag in een deuk omdat ik hem kietelde, en hij heeft echt een lief schaterlachje!
Jonah was iets moeilijker deze week, maar dat is eigenlijk wel logisch. Hij was in een huis waar van alles interessants lag waar hij niet aan mag komen, en die nieuwe witte muren mochten geen zwarte handjes erop. Elke dag te laat naar bed, 's ochtends vroeger wakker, geen middagdutje, hij keek er af en toe helemaal raar van uit zijn oogjes. Maar hij heeft wel genoten van de aandacht en verwennerij van opa en oma. Vanmorgen riep hij zelfs om oma Emily in zijn bed, ipv mama! Het zal wel weer even wennen worden voor hem om in een gewoon ritme te komen. Ook heeft hij dus deze week de kunst van het weglopen ontdekt. Helaas... Luisteren deed hij al niet al te best maar nu rent hij gewoon heel bewust weg. Hij kijkt om, lacht naar je en rent weg. Hij heeft al 2 keer midden op straat gestaan, dus ik moet er serieus iets mee doen, al weet ik nog niet wat. Het is echt een kleine peuterpuber, die het op het moment erg leuk vindt om papa en mama uit te dagen. Op zich vind ik dat nog niet zo erg, maar het levert af en toe gevaarlijke situaties op. Hij heeft zelf ook totaal geen inzicht in gevaar, dus hij loopt in principe in 7 sloten tegelijk.
Met mijn zus gaat alles (naar omstandigheden) goed. Baby zit nog veilig in mama's buik, en is zelfs wat gegroeid de afgelopen week. De 32 weken zijn gehaald en hopelijk komen daar nog behoorlijk wat dagen/weken bij.
reacties (0)