Vervolg beweging

Ik had nooit verwacht deze blog al te kunnen schrijven, en zeker niet voor de 20 weken maar het is dan toch echt al zo ver. Net voor de valreep op 19.4 hebben de bewegingen zich voelbaar laten maken zelfs aan de buitenkant en heeft Kevin dus de baby al gevoeld!

Ik zat 2 avonden geleden lekker op de bank toen ik de baby ontzettend druk voelde bewegen, toen ik mijn hand op die plek legde was het net alsof er eventjes kort een vinger (dat zal wel een been of arm geweest zijn) tegen mijn handpalm werd gedrukt. Ik dus Kevin geroepen om ook te komen voelen. Bij Jonah's zwangerschap was deze roep meestal tevergeefs omdat hij dan gewoon ophield te bewegen, maar dit baby'tje heeft ook 3 keer achter elkaar laten voelen aan zijn papa dat hij/zij aanwezig is.

Ik werd er zelfs even een beetje emotioneel van, en voelden de tranen opkomen. Tot Kevin heel droog vroeg of onze nieuwe auto nou ook ingebouwde navigatie had (boys will be boys). Weg moment, haha! Maar Kevin was ook wel heel blij verrast hoor. Terwijl hij geschopt werd toonde hij wel het nodige enthousiasme, en ook nu begint hij steeds vaker aan mijn buik te zitten, omdat er nu dus een reeele kans bestaat dat hier respons uit terugkomt!

Donderdag 20 weken echo, ik ben heel benieuwd hoe ons kleine wurmpje zich ontwikkelt. Ik heb weer definitief besloten het geslacht niet te willen weten (ik heb eventjes getwijfeld of ik het toch niet wilde weten) dus dat kan ik jullie dadelijk niet vertellen. Ik heb nu gewoon al wel wat kleine meisjeskleertjes gekocht in maat 50/56 zodat ik als het een meisje is het wel een beetje meisjesachtig kan aankleden en voor de rest zien we het wel! Dan voelt het allemaal wel weer heel echt, die iniminie kleertjes, zucht, daar droom ik weer lekker bij weg!

417 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Alanis Antoinette

    Wel leuk dat jullie de spanning er in houden, ook voor jezelf ... Hoe was de 20-wekenecho?? Was alles oke?

  • florien15

    wauw dat is snel!! lekker genieten al zeg van dat kleine wurmpje, die heeft zin in het leven als ik dat zo lees
    Veel succes en plezier donderdag!

  • Appel

    heerlijk

  • mama-van-emily-en-chelsy

    oh wat leuk dat kevin de baby ook al heeft gevoeld.
    Ben je al 20 weken? De tijd gaat echt snel.

  • Marianne M

    Oh geweldig!!!! GEniet er lekker van!!!!!

  • Briggie

    Waw ben jij al 20 weken! Het gaat vooruit!!!!!