1e stap is gezet

Hoi meiden,

Vorige week woensdag werd ik, zoals ik al dacht, ongesteld. Dit was voor mij de druppel. Ik heb meteen de dokter gebeld en die vrijdagochtend zaten mijn man en ik met een dikke pruillip ons verhaal te doen. Helaas, het lukt niet om natuurlijk zwanger te worden, dus stuur ons aub door naar de gynaecoloog.

Vandaag heb ik bloed laten prikken voor onderzoek. Ook heb ik een afspraak met de gyn gepland. 15 december zitten wij officieel in de MM.

Ondanks dat ik met gemengde gevoelens zit, blijf ik hoop houden op een wonder deze maand. Zou het geweldig zijn als ik die 15e niet voor de MM kom, maar een zwangerschap kom aankondigen?? Deze week is namelijk onze klusweek. Ik heb lichte krampen, wat voor mij duidt op een naderende ei-sprong. Ik houd met ovulatietesten dit ei nauwlettend in de gaten. Ik cirkel boven dit ei als een havik boven zijn prooi. De nonchalante houding van eerst heeft me nergens gebracht, dus wie weet wat deze techniek brengt.

Nu maar hopen dat ik het allemaal op een rijtje blijf houden voor mezelf.

Grx Joosje

502 x gelezen, 1

reacties (0)


  • wildrose

    We zitten een beetje in hetzelfde schuitje. Ik ben in dubio of ik deze maand nog zal wachten (goed voornemen voor 2012) of al moeten bellen met de gynaecoloog voor een afspraak.. Lastig! Jij heel veel succes!!

  • bertine81

    Goed dat je de stap hebt gezet! Het is fijn dat je er voor je gevoel alles aan doet. Uiteraard hoop ik voor je dat de MM je bespaard blijft en jullie met mooi nieuws komen de 15e! Veel klusplezier!

  • gwynyth

    Succes deze ronde!

    Ik heb ook een tijdje gedacht "ik stel het uit, wat als het nu wel ineens lukt?" maar dan toch de stap gezet, en via IUI dan toch in verwachting :)

    Moest het dit keer niet lukken, dan ben je in goede handen voor de toekomst!

  • janneke1982

    Succes Joosje en sterkte. Hoop dat je de 15e mooi nieuws hebt.

  • m84

    Goed gedaan hoor meid! Groot gelijk dat je de 1e stap hebt gezet! Wanneer krijg je uitslag van je bloed onderzoek? Ik blijf ook met je meehopen op een wonder hoor! meis!
    x