Voel me echt heel verdrietig

nou zoals jullie dus intussen wel weten was me 2e iui helaas ook mislukt we hebben nu vandaag een gesprek gehad met onze eigen gynaecoloog en me vriend moet nu bij de nuroloog een onderzoek vind het zo sneu allemaal voor hem, maar hij vind het gelukkig allemaal niet erg. en me vriend is nu naar een ander ziekenhuis gestuurd alleen maar voor een iets betere test van het sperma ( als wat ze in het ziekenhuis waar we nu behandeld worden) en dan maken we nog wel deze 4 behandelingen af want dat wil ik zelf. en anders hebben we als volgende stap ivf vind het zo spannend allemaal ook omdat ik niet zeker weet of ik dit wel vergoed krijg heb namelijk in het verleden met me ex veel schulden gekregen en nu ben ik dus aangemeld bij cvz betaal nu wel netjes........ maar ben bang dat ik het dus niet vergoed ga krijgen? iemand die hier ook ervaring mee heeft. alvast bedankt gr

376 x gelezen, 0

reacties (0)



  • Kaat75

    Ik leef met je mee, dit traject vergt veel van je, weet ik als geen ander. Hoop en teleurstelling kunnen elkaar heel snel afwisselen en dat vreet energie. Maar zet door, jullie hebben nog 4 IUI-behandelingen, dus 4 kansen op een wondertje! Geef niet op en blijf deze uitlaatklep gebruiken om je teleurstelling te verwerken en met nieuwe hoop een volgende behandeling te starten.
    Wat betreft de IVF: Misschien is het raadzaam om alvast bij CVZ te informeren of je het in de toekomst vergoed zou krijgen, mocht 't zover komen. Dan heb je die kennis vast en hoef je ook geen energie meer te steken in je er zorgen over maken. Die energie heb je nu nodig voor het traject waar je nu in zit, verspil het nog niet aan dingen die in de toekmst misschien of misschien niet gaan komen.
    Sterkte.