Autostoeltje, welke?

hai hai

nou het zit er aan te komen,

een autostoel.

nog klein maandje in de maxisosi, dan ruim ik m op, word ook al aardig zwaar.

wij hebben 2 auto's, rijden beide vaak met haar, dus moeten ook 2 auto stoeltjes hebbent,

nu had ik de maxicosi sps priori gezien, 100 euro,

maar ook de maxicose Tobi, 200 euro, gewoon een x zo duur zeg maar.

iemand ervaring met deze autostoeltjes?

liefs JO

428 x gelezen, 0

reacties (0)


  • jo83

    we hebben gister op internet bij babypark.nl de Maxi Cosi priori sps besteld, kleur bjorn, voor 2 stoeltjes 179,00. ben benieuwd. komen deze wk binnen. dan maar eens plaatsen en de kleine maxi cosi naar zolder, word zwaaar en ook te klein. liefs Jo
    bedankt voor jullie reacties

  • my little prince

    wij hebben romer king plus een super stoel erg fijn

  • LoveAenD

    ik heb zelf de tobi. omdat dat de enige is die en voor en achteraan gordelspanners heeft. die anderen gaan me gewoon wiebelen in de auto en deze staat muurvast. (dus 1 tip als je bij een zaak langsgaat zou ik vragen als je hem eens mag monteren in de auto) ik vond het super klote dat we nu dubbel zoveel kwijt zijn, maar veiligheid voorop!

  • MireLiv

    ik heb een lederen maxi cosi Priori, echt top!! Liv zat er met 6 a 7 mndn al in!!

  • jo83

    ik denk dat wij allebei een stoel in de auto moeten ivm ene x na oppas rijd mijn partner en ik haal dan wel weer eens op met mijn auto.
    als ik dan voor die sps ga, 200 euro voor 2 stoelen, ga ik voor die tobi, 400 euro voor 2 stoelen, dus dat is nog wel een verschil. ik ben benieuwd of het verschil tussen die 2 stoelen inderdaad zo groot is alshet bedrag is. stoelen blijven dus gewoon vast in deauto, hoeft niet van de ene van de andere auto.

  • mamamichelle

    wij hebben ze allebei maar vind de priori toch fijner. bij de andere moet je de gordels helemaal tot het groene streepje aantrekken en dat gaat vaak heel erg moeilijk

  • vlyndertje

    Wij hebben ook 2 auto's en 2x de priori sp erin. Bevalt prima en een verkleiner zit er dan niet bij, maar heb je ook helemaal niet nodig.... Bovendien heb je nu 2 stoelen voor de prijs van 1. Succes! Liefs lynn

  • caatje2

    wij hebben hem gekocht vanmiddag de tobi
    het was bij babypark en hij heeft heel de weg terug heerlijk geslapen
    we zijn niet voor de piori gegaan omdat we ook 2 auto,s hebben en deze heel makkelijk van de ene auto naar de andere kunt sjouwen.. en hier zat al een verkleiner in.. bij de piori niet dus moet je die ook nog kopen.. uiteindelijk ben je met de piori niet voor 100 euro klaar. dus nu een stoel wat met een gemakkie van de ene auto naar de andere kan..