Port Zélande

Na een volle week van Maandag tot Maandag in de herfstvakantie in het park De Huttenheugte te hebben gezeten wisten we al dat we nog maar 6 nachtje hoefde te slapen om naar Port Zélande te gaan voor 1 dag dan.

Vrienden van ons haden daar een een weekeindje geboekt en Zondag zouden we daar naar toe gaan om er een gezellig dagje van te maken, er kwamen die dag meerdere naar toe die we alemal kende in totaal waren we met 8 volwassenen en7 kinderen.

We hebben genoten en een kei leuke dag gehad met zijn alle.

De kids gingen gelijk kijken waar hun kamer was om te slapen ja we weten niet anders meer hahaha, die denken dat het maar heel normaal is om er ff tussenuit te gaan.

Ook Lisanne had het weer goed gedaan deze dag.

Lisanne en mama bij de mooie visjes.

Lisanne in haar nieuwe badpakje die ze van haar peet tante gehad had en ja natuurlijk moet je die dan wel ff aangeven om te laten zien en voor ons natuurlijk ook weer een nieuwe foto want ja dat ander badpakje haden we al zo vaak op de foto staan.

Wat mooi hé.

474 x gelezen, 0

reacties (0)


  • wish..

    Lisanne maakt in haar jonge leventje al van alles mee, leuk hoor..

  • wish..

    Lisanne maakt in haar jonge leventje al van alles mee, leuk hoor..

  • samen18-21

    Leuk park is dat he bij Port Zélande wij zijn daar met ons gezin ook geweest en 't was egt super om daar te zijn.. Xx