Mijn éérste thuisbevalling !!!!!!!!!

Vandaag 37 weken zwanger en dus de mijlpaal voor het thuis bevallen.

Ik ben vanmorgen op controle geweest bij de verloskundigge en alles was goed en ik heb gelijk gevraagt aan haar of ik zo als het nu is thuis mag bevallen en ze zei ja.

De bloeddruk was 110/70 dus dat is mooi de urine was ook goed de hoogtes verder waren <3/4 NX en 29cm de kleine meid ligt diep in de schede en is dus goed ingedaald.

De contoles zijn nu om de week en ik mag woensdag 29 juli om 17.10 uur weer op controle als we zo ver gaan komen.

En nu dus vanavond het bed omhoog gaan brengen met bavaria kratjes want ja als ik dan eindelijk thuis mag moet het bed wel op de juiste hoogte staan.

Het begind nu toch wel heel dicht bij te komen alemaal en ook heel dubbel aan de ene kant wil ik vandaag bevallen omdat ik me juist nu heel goed en lekker voel dus dan ga ik fris de bevalling in en ook de éérste weken. Aan de andere kan wil ik er nog van genieten van de buik zwangerschap alles.

De kids zijn inmiddels thuis en hebben nu vakantie en ze weten het, in de vakantie komt hun zusje dus meerdere malen per dag is het mama wanneer komt ons zusje nou. Mama hoe gaat het alles goed........ en met de kleine..... oke waneer komt ze dan..????? hahahaha en zo meerde malen wel leuk hoor maar helaas ook ik kan het niet zeggen waneer ze komt.

Voor vandaag vanavond en evt morgen weer een lekker poetsen en alles weer gaan verschonen van bedgoed je weet maar nooit.

442 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Angelmom34

    volgens mij gaat het al aardig kriebelen...hahaha. Veel plezier met poetsen. ben benieuwd.

  • jakkie84

    wat gaat dat bij jou snel zeg nou geniet nog even van de laaste weken je weet nu zeker dat je over 5 weken je meisje in je armen hebt

  • tijgertjuh74

    ook voor jou de laatste loodjes, spannend hoor :)
    en nog bedankt voor je lieve reacties op me blog

    xxx

  • *liesje*

    Nu komt het wel heel dicht bij!! Veel succes met de laatste loodjes!