Konijnenverdriet

Natuurlijk wist ik dat deze dag zou komen, maar nu het eenmaal zover is heb ik toch wel een brok in mn keel. Vandaag moet ik mijn babykonijntjes wegbrengen. Naar verschillende dierenwinkels,omdat het er zo veel zijn. Heb je er 9 weken lang met hart en ziel voor gezorgd... zucht. Vind t zo verdrietig. Maar goed. ..

Heel de kerst geklust dus nu weer wachten..en daar heb ik zo'n hékel aan. Al moet ik zeggen dat ik wel positief ben, als het niet raak is gaan we weer naar de gyn. We hebben 14 januari een afspraak voor de uitslag van alle testen... ben wel benieuwd.. en nu maar duimen!!!!

Iedereen alvast een gelukkig 2010!

kus

442 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mama Nicole

    Ik hoop zo voor je dat het deze maand raak is!! Zal voor je duimen over 2 weekjes... Lijkt me ook zo verschrikkelijk om die kleine beestjes weg te doen, want ze blijven zooooo schattig!! Liefs Nicole

  • mama3x

    Ik zal voor je mee duimen tot mijn duimen blauw zijn;-)
    Het zou perfect zijn voor jullie en het is jullie ook van harte gegunt!

    liefs yvette

  • Sab2010

    ik duim voor je! liefs

  • minci

    ik duim voor je ! zou gewledig zijn als het eindelijk raak is !! en hou je zelf ook ng een konijntje of ga je ze allemal wegbrengen ?