Zenuwen!

Nou...nog 4 dagen te gaan. Aan de ene kant denk ik, ja, ik voel het, ik ben zwanger. Andere kant denk ik, nee, ik ben alleen heel erg moe, that's it. Vriend-lief is wat dat betreft nogal zwart-wit. Je bent het of je bent het niet. Om weer teleurstelling te voorkomen heeft hij voorgesteld pas te testen als ik een week overtijd ben. Ik weet het niet, zou me dat lukken? Ik ben zo bang dat als ik een deze dagen langs de drogist fiets, het toch niet kan laten...En toch wil ik láter testen, als ik overtijd ben. Vorige keer hebben we onszelf zo gek gemaakt met 8 testen waar een hééééél licht streepje op te zien was, bijna niet zichtbaar. Dus als we langer wachten is het streepje gewoon goed zichtbaar en ook geen twijfel mogelijk. Maar heb ik zoveel geduld?? :S:S Donderdag eerst een gesprek met de gynaecoloog over nog mogelijk verdere onderzoeken. Vind het erg fijn dat ik dat toch heb doorgezet! Nou meiden, ik houd jullie op de hoogte.

XxX

406 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama-in-juli

    Hey hoi, las even je blog en wou je heel veel succes wensen, zal voor je duimen !! Liefs Janine

  • Kamlio

    Ik kan je begrijpen. Met deze zwangerschap wilde ik ook al testen nog voor ik overtijd was. Zo'n moeilijke periode hé. En dan dat lichte streepje, is het er wel eentje of toch niet?
    Nou, ik hoop dat het je lukt om toch zeker te wachten tot je NOD en dat het dan ineens een dikke vette streep mag zijn :)
    Liefs, Kamlio.

  • Miss-angellisch-mommy

    Hi meis, ik weet precies hoe jij je voelt. Heb dat ook de ene x denk ik ik ben zwanger de anderex denk ik neee.....We lopen gelijk heb 11 dec ook mijn NOD. Ik wil ook pas na het weekend testen maar het is zooo moeilijk. Nou laten we duimen dat we allemaal massaal 2010 zwanger in gaan! Liefs angel

  • mamoeschka

    Duim voor je dat het raak is!
    ik zou ook pas testen als je over tijd bent, en misschien (als je het vol kan houden, het wachten) zelfs pas een week later. Als je negatief test, hoeft dat nog niets te zeggen terwijl je als je positief test (zoals jullie vorige keer) het ook mis kan gaan. succes met wachten deze dagen!

  • One-Love

    pff voor mij ook zenuwen 11 dec..
    maargoed, succes en zwemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  • Essay

    Oh ja idd spannend, en een week wachten?! Gaat je niet lukken, als je een regelmatige cyclus hebt, weeet je het toch gewoon zodra je 1 dag overtijd bent toch??
    Of je doet een gevoelige test maar dan wel 1 dag overtijd of een digi van cb en dan waar de tijdsstip op staat.

    Succes! xx