Jelsey 1 maand oud

28-10-2013 Jelsey is alweer 1 maand oud. Wat vliegt de tijd. Onze kleine meid past nog steeds maat 50. Maat 56 is vaker te groot. Wat lekker, onze andere 2 kids hebben nooit maat 50 gepast. Hihi. Zo blijft ze lang onze kleinste meid, ook omdat ze wrs onze laatste is ;-).


Het gaat goed met haar. Ze huilt alleen als er iets aan de hand is, honger/kramp/poepen. Wel iets meer dan de eerste weken. Ze poept wel hard en moet haar extra water geven en af en toe geef ik haar perensap. Ze heeft een redelijk vast ritme qua voeden 3/7/10/13/16/19/22 en drinkt tussen 100 en 120ml. Hopelijk is de nacht voeding niet meer lang nodig.


Ze heeft al in de box gespeeld met de boxspiraal. Super om te zien. Zo snel al. Ook draait ze zich vaker op een zij. Vooral lastig bij het verschonen.


Vandaag op controle geweest bij de kinderarts. Ze weegt 4350 gram en is 52.7cm groot. Alles is in orde en we hoeven niet meer terug te komen. Gelukkig! Ook nog bij het CB geweest. Ons meisje is perfect! Volgens hun is ze 4400 gram en 54cm. Klein verschil dus. Ze mag 6 of 7 x 120 × 4 hebben. Helaas drinkt ze dit niet altijd en daarom poept ze wrs hard en geeft ze ook nog de nacht voeding nodig. Heb vandaag opgespaard wat ze niet heeft opgedronken en dan heb je inderdaad een hele fles vol. Ze hoefde dus niet over te stappen op andere voeding. Het drinken zou steeds beter moeten gaan volgens de arts. Zou komen door de complicaties tijdens de zwangerschap en de bevalling.


Ook is haar spruw nog niet weg en heb een nieuwe kuur bij de huisarts gekregen. Kijken of dit nu wel werkt. Verder kon ze haar hoofd erg goed recht houden en omhoog komen als ze op haar buik ligt. Wij zijn tevreden over onze kleinste meid!


Nieuwe MRI is ondertussen ook weer gemaakt en de uitsleg was negatief. Geen tumor, gelukkig. Wel was er een cyste te zien in de hypofyse maar dit kon geen kwaad en gaan ze ook niet opereren. Vooralsnog een goede uitslag maar moet wel mijn klachten in de gaten houden en als er iets veranderd meteen aan de bel trekken.



Jayme is ondertussen terug op zijn oude school en vind het geweldig!

453 x gelezen, 0

reacties (0)