Dat dacht ik vanmorgen... even gezellig alle winkels af en de weekboodschappen halen,
ik loop nog niet de lidl in om een kar te pakken zet jayson erin krijsen schoppen drama, ik loop gewoon door met m,n pokerface heel vrolijk maar denk echt kind hou op
na de lidl overleefd te hebben en ondertussen klotsoksels te hebben;) bedenk ik me dat een winterjas met zo,n kindje nog lang niet nodig is! loop ik even naar de kruidvat luiers halen 3 sec ik rij naar binnen MAMAMAAMAMAMAMA schoppen boos gillen proberen dingen uit de schappen te trekken pfff gauw wegwezen hier. blokker gillen hema krijsen heb zelfs wat dingen over geslagen laat maar ik ga wel alleen morgen. nog even snel naar de c1000 m,n bloeddruk inmiddels lekker hoog jay maar knijpfruit crackers en z,n speen/beer gegeven al denkt hij laat ik een spelletje spelen ik gooi stiekem die beer weg, dus terug het winkelcentrum in zoeken naar beerie , heb nog even gedacht vaarwel beerie had je hem maar niet moeten weg smijten, maargoed dan denk ik aan de lieve schattige jay die de rest van de middag praat tegen beerie dus ik kan het niet over m,n hart verdragen en yes daar ligt die !
C1000 gauw door en ik verheug me erop om hem daarna regelrecht z,n bed in te leggen, zet even een doos eieren op de kassa band , vallen me niet al die eieren kapot over die hele kassa band haha kon er wel om lachen, hoorde perfect nog even bij deze ochtend inmiddels middag.. kom thuis heeft de hond zich even uitgeleefd op de kranten 100 stukjes door de gang woonkamer maar ach kan ook nog wel ik ben in ieder geval veilig en dichtbij jay z,n bed! hij slaapt... heerlijk! m,n inmiddels ontdooide boodschappen maar even opruimen en de woonkamer die o zo netjes was en er nu uitziet alsof er een bom is ontploft opruimen , Heerlijk zo,n vrije vrijdag! maar ach ik laat m,n humeur niet verpesten ik begin vanmiddag met een lekkere cake te bakken, heb een uitgebreid diner bedacht voor vanavond en dan lekker op de bank film kijken!
Morgen de babykamer doen!! Echt zin in m,n moeder komt ons gezellig helpen meiden een fijn weekend!!
reacties (0)