We zijn dinsdag naar plopsaland geweest in coevorden echt wat was het leuk!! Ondanks dat hij in veel nog niet kon waren er genoeg dingen wat ook leuk is voor zijn leeftijd!
We waren thuis en ik zei ohh zullen we morgen weer gaan!! hihi beetje jammer dat overal die entreeprijzen zo belachelijk duur zijn om dat wekelijks te doen;)
En nog gezwommen hij vind dat ook zo super leuk! ik kan niet wachten tot de vakantie over 7 weekjes gaan we al lekker naar portugal voor 11 dagen kom maar op met die zon!!!
Vol enthousiasme rende hij op piet piraat af veel kindjes vonden het eng dus was benieuwd wat jay zou doen
maar nee hoor meteen erop af handje en lachen hihi.

kijken bij de botsauto`s
schommelen!
met papa!
Dansen in de k3 disco
hahah:P
draaimolen
Wegrennen is zo leuk!!


kiekeboe!

en toen natuurlijk heel moe!
Net even naar de stad geweest met een vriendin en haar zoontje.
Hij was superlief toen even in v&d eruit gehaald om te spelen tot dat hij in de kinderwagen moest hij rende weg al gillend omdat hij het grappig vind dat ik dan achter hem aan kom en toen ik hem in de kinderwagen wilde zetten : DRIFTBUI pffff wat erg soms maargoed komt wel goed alleen soms denk ik wel even.... kan ik het wel of is het wel slim om voor een tweede kindje te gaan.... Jullie weten wel hoe graag we het willen.. maar jayson is ondanks dat hij meestal een schat van een kind is ook best moeilijk soms dat ik denk en dan 2 straks..... nouja we gaan het zien er zijn er vast meer met 2 kindjes die niet alleen schattige model kinderen zijn en nooit wat hebben.. al hoop ik stiekem een beetje dat de tweede het tegenovergestelde van jay zal zijn:P
Altijd 1 moeilijkere zeggen ze toch? nooit exact 2 van dezelfde... hihi 
reacties (0)