Jayson is alweer 14 maanden en wat een veranderingen zijn er zeg! sinds gister dacht ik ineens het opvoeden begint echt nu...
Hij is ontzettend lief vooral vrolijk en overdag heb ik geen kind aan hem! Tuurlijk moet ik hem bij bepaalde dingen weg trekken soms ook wel 5 of 10 keer maar ik hou vol en dat helpt! hij snapt een kwart nu die andere 3kwart komt langzaam nog wel... ;)
Hij slaapt nog steeds ontzettend goed geen rare slaaprituelen en hopelijk blijft dat zo ! We hebben nog steeds hetzelfde heerlijke ritme : sochtends half 9word hij meestal wakker en om half 11 gaat hij weer naar bed en slaapt tot 12 . dan wakker van 12 tot 3 uur en dan slaapt hij van 3 tot 5 weer, en om 7 uur naar bed. hij word ook nooit wakker en gaat ook altijd meteen slapen echt heel fijn!
Als hij wakker is is hij altijd vrolijk en druk met van alles vermaakt zich de hele dag door haha heerlijk kind toch ook!!
Maar z,n sterke eigen willetje die er al wel was begint steeds sterker te worden, En ik merk ook echt dat we streng moeten worden soms, Het verschonen heb ik wel is verteld het was echt een drama en het is nog niet een pretje maar we zijn op dat moment sinds kort echt streng dat hij even moet blijven liggen soms moet ik hem echt even goed vasthouden(rolt overal af) en zeggen dat hij rustig moet doen want mama moet toch echt even een schone luier geven dan slaat hij bewust in m,n gezicht of knijpt me echt hard!! , als ik dan zeg jayson dat mag niet he! gaat hij keihard gillen! hahah oh wat een donder is het het ook , maar we zien al lichtelijke verbeteringen;) ik ben vaak wel te lief zeg ik eerlijk heb best moeite met streng zijn en als ik streng probeer over te komen zegt m,n man praat je tegen een schattig klein puppy`tje? hihi kan heel moeilijk streng blijven dan wil ik hem meteen weer als een klein babytje vasthouden en knuffelen maargoed dat werkt bij jayson echt niet en ik moet wel anders is het straks 1 grote strijd met alles dus dat hou ik mezelf voor en m,n man helpt me ook echt goed daarin.
Iets nieuws is nu het avondeten, wat zo goed ging (al het eten gaat trouwens goed een heerlijke eter maar sinds een dag of 4 gaat het avondeten moeizaam, hij gooit het op de grond of spuugt het uit gaat er gewoon mee lopen smeren , ook als we losse stukjes geven gooit hij het op de grond en hangt over z,n stoel te kijken hoe luna het op eet.
Als we het eten bij hem weghalen hem negeren en zelf verder gaan eten krijgt meneer een driftbuitje gaat overdreven nep huilen (echt jullie moeten dat hoofd zien je lacht je dood (doen we ook stiekem wat een acteur zeg) maargoed smijten met eten en driftig doen slaan krabben of iets omgooien na 3 waarschuwingen is nu 1 minuut in zn stoel naar de muur toe en het verbaasd me hoe goed dat werkt (natuurlijk vind hij dat niks want zet het echt op het brullen maargoed gelukkig hoeft het niet vaak maar ik merk wel dat hij echt duidelijke regels nodig heeft (tuurlijk elk kind) Maar ik merk bij jay dat als ik zeg dat iets 10 keer niet mag de elfde keer het niet zie of vergeet er wat van te zeggen, hij het zo weer 10 keer opnieuw probeert en me nog om die 11de keer uitlacht ook ;) maar dat heeft hij met alles hoef hem ook niet z,n middagslaapje over te slaan dan heb ik ook drama dus duidelijk regels dan maar!
Slimmerd * ik leg laatst een beertje onder de fleecedeken op de bank en we deden kiekeboe beertje daarna ging hij naar bed en 3 uur later! haal ik hem eruit loopt meteen naar de bank en trekt t deken omhoog en vind de beer hij vergeet het echt niet en wel meer van dit soort dingen:P
Als hij iets niet leuk vind doet hij z,n handen voor z,n ogen hahaaha kwamen we gister achter m,n moeder had nog een pruik liggen (van de chemo toen nog) ze pakte die even omdat we die haarkleur even moesten weten voor iets. maargoed toen kwam de lol natuurlijk m,n (zga kale vader kreeg de pruik op en jayson keek en deed meteen z,n handen voor z,n ogen haha aaahhh hij vond t niet leuk dus gauw weer af:P
Kleine mannetje is voor het eerst ziek geweest gelukkig viel het me achteraf mee maar voor het eerst dat we asprientjes , koorts en neusdruppels moesten gebruiken hij heeft 1 nacht niet geslapen en was echt sneu maargoed gelukkig gaat het beter met m,n schatje!!
We hebben ook nog een fotoshoot gedaan binnenkort volgen de fotos!
liefss
reacties (0)