Hoe het nu gaat!

Hey lieverds
Ben jullie eigenlijk wel een update verschuldigd
Inmiddels ben ik alweer 4 weken thuis na ok
Ik heb 2 weken in ziekenhuis gelezen, lees mijn vorige blogs voor de gene die het nog niet weten hihi
Het gaat redelijk met mij, mijn ijzer is opgekrikt mijn kalium gelukkig ook, dus dat is al goed
Ik heb bij het litteken helaas nog smet gekregen, en die is dus nog altijd niet mooi nu en waar open stond zie je gewoon echt nog, maar ja het zit in de buikplooi dus komt wel goed niemand die het ziet, maar fijn is anders.
De buikpijn is afkloppen maar hij is weg, nu moeten alleen nog altijd de darmen zetten,
Ik word niet meer ongesteld, heb wel de hormonen nog rond de tijd dat ik moet menstrueren, de haren worden al langzaam aan dikker dus dat is ook al een plus,
Maar ik ben zoooooooo moe, ik hoef maar ergens heen te gaan of wat te doen en ik moet rusten, ik lig ook al rond half 10 savonds in bed, langer red ik gewoon niet, ik ben dan zoooooo moe
Geestelijk tja, ik heb bijna dood gelegen, ik vind het heel moeilijk ik lijk het allemaal weg te stoppen, wat als onze faith niet was geboren en nog in mijn buik had gezeten, hadden ze dan ook allemaal die ellende geweten wat er nog meer zat. Woensdag krijg ik te horen hoe ernstig het met de baarmoeder zelf zat,Ik heb doordat de darm dichtgeslibt is tijdens de ok nog wel veel last van de darmen, Maar nog een goede plus, mijn inco is minder geworden waar ik al jaren (9 jaar) last van heb, ongeloofelijk, maar kelly niet te snel juichen he, want straks zul je zien dan komt het terug. 
Met wesley tja het mannetje is al paar keer verneveld moeten worden en heeft oorontsteking 
Linda en bjorn tja lijken in de vervroegde pubertijd te geraken ihihi

Even voor Nelly en Dylano, ik denk aan jullie

En oja mijn tattoo is af, zover ik denk dat ie nu af is,kindertjes erbij kan nu nooit meer hihi maar mijn 6 staan er nu allemaal op, ze staan in mijn album neem gerust een kijkje

xxxxxxxxxxxxx

391 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ikbenmoedergeworden

    De tatoo is schitterend! En ben blij dat het beter gaat meid, neem de tijd he, om zowel geestelijk als lichamelijk alles te verwerken!

  • butterfly-babe

    Respect voor je meid!!

  • Mijn Wondertjes

    Beterschap de komende tijd

  • mams1976

    Nog een hele weg te gaan lees ik zo, maar je bent al ver gekomen. Op naar verder herstel!