
wat moet ik hier nog mee doen, ik loop al dagen de dokterte bellen en enige wat ik hoor is niet met lotion doekjes doen en dan met hydrofiel washandjes en droog deppen, heb dan een zalf gekregen met medicijnen erin. maar het word erger en erger, hij heeft erge diaree zo`n 8 tot 10 luiers per dag
ik durf niet weer te bellen heb vanmorgen al gebeld, het kindje schreeuwt het uit van pijn als ie plast of poept, rilt dan van angst, dat is tch nergens goed voor, wat moet ik doen, ik gebruik ook al de zinkzalf van dokter swaab. Kan iemand mij zeggen wat ik moet doen!!!!!!
Mijn arme jonge. Oja voor de gene die over tanden beginnen, hij heeft er al 2 sinds 2 maanden zeg maar en er komen er nu 5 door waarvan gisteren er al 2 zijn doorgebroken zal maar zeggen.
xxx
reacties (0)