Vanmiddag de laatste afspraak bij de fysio gehad voor Megan. Ze ontwikkeld zich goed en ze kan eigenlijk voor nu weinig voor ons doen. Eventueel als ze dalijk ouder word dat ze misschien kan helpen met huppelen en springen maar voor nu is het klaar! Weer wat minder op het lijstje met afspraken!!
De arts van het genonderzoek denkt en hoopt dat ze over 2 weken uitslag heeft van het grote onderzoek waar we al ruim een jaar op wachten. De kans bestaat dat ze niks hebben gevonden omdat het nog zo onbekend is. Maar ze geven de zoektocht niet op en gaan desnoods mijn vriend en mijn dna onderzoeken om te kijken waar dit vandaan komt. Om dan hopelijk misschien wel een oplossing te vinden.
Na de uitzending van net 5 hebben wij enorm veel positieve reacties gehad! Dat doet ons goed, en bij deze wil ik ook iedereen bedanken voor het kijken en de lieve reacties!
Bij het laatste weegmoment op 4 september woog ze 26,70 kilo en was ze weer een cm gegroeid! We gaan nog steeds de goede kant op en met regelmaat in het eten is het goed uit te houden. (Op wat driftbuien na omdat ze honger heeft)
Binnen 2 weken komt de aangepaste kinderwagen binnen!
Met Evalynn gaat het ook goed, vandeweek zat mevrouw ineens uit zichzelf in de box! Ze kan dus nu zelf gaan zitten en goed stevig blijven zitten. Met kruipen komt ze ook steeds veder en doet nu al goed haar knietjes onder haar lichaam. Echt vooruit komt ze nog niet maar verwacht dat dat snel gaat gebeuren. Ze is vaak boos en gefrustreerd omdat ze mee wilt doen en ze minder kan dan dat ze wilt. Maar over het algemeen is het nog steeds een vrolijk meisje wat naar iedereen lacht.
Volgens mij komen er (eindelijk) wat tandjes door want mvr schijt zichzelf helemaal leeg en dan van die lekkere spuitluiers tot aan haar nek. Ik kan haar blijven wassen en verschonen. Maar aangezien ze nog geen tand in der mondje heeft verwacht ik dat het dit is.
Dat was het weer voor nu :-))
reacties (0)