HEHE We zijn wakkerr!!!

De kinderarts van Megan heeft gebeld! Ze heeft nagedacht en hoe! Megan wordt over een paar weken een week opgenomen in het Sophia om onderzoeken met haar te doen, slaaponderzoeken, bloedonderzoeken, er komt iemand kijken naar haar manier van lopen en bewegen. Ze willen in die week een hoop plannen en onderzoeken en bekijken. Maar omdat het zoveel is is dit het beste. Ze gaat de aanvraag indienen en de afdeling gaat een week inplannen. Binnen welk termijn dat is wist ze niet want ze weet niet hoe druk het is. Ze was toch ook wel van mening dat het zo niet kan! Hehe we zijn wakker! Niet leuk maar wel goed voor Megan!

454 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mammy02

    nou eindelijk!! ben benieuwd wat r uit komt! succes met je meisje

  • bruin.buikje

    Fantastisch nieuws!! Werd echt eens tijd!

  • NeleEnChris

    Goed dat je hebt door gezet en dat ze nu eindelijk onderzoeken willen doen! Hopelijk komt er iets uit...

  • ramona-83

    nou hehe werd tijd.eindelijk worden jullie serieus genomen!zal een pittige week zijn maar wel 1 waar in je misschien eindelijk antwoorden krijgt!

  • baloo

    Fijn dat er eindelijk actie wordt ondernomen!!

  • mamalie2

    Hopelijk komt er its uit die onderzoeken waar jullie mee verder kunnen !!!

  • gestante

    Heel veel succes. Hopelijk ontdekken ze dan wat waar jullie en vooral Megan iets aan hebben.

  • I.C.B.T

    eindelijk!

  • thijslucas2011

    Eindelijk!! Vooruitgang!

  • klaver-4

    Fijn dat er eindelijk geluisterd word! Ben heel benieuwd....!! En hopelijk brengt het jullie ook wat al die onderzoeken en jullie lieve Megan

  • ikhebjullielief

    Fijn dat ze dit gaan doen!! Xx

  • mamamarlon

    Fijn dat er nu eindelijk wat gedaan gaat worden
    Wens jullie heel veel succes en sterkte

  • mijn~meisje

    Mooi dat ze eindelijk iets gaan doen!

  • s-t-m

    Fijn dat ze verder gaan onderzoeken!

  • Neiltje

    Amai, zo spannend!

  • shariebombarie

    Gelukkig! Hopelijk brengt het duidelijkheid voor jullie!

  • channie87

    wat fijn, hopelijk eindelijk een uitslag wat het zou kunnen zijn, spannend hoor