Dat is wat ik alleen maar hoor om me heen!!! Het lijkt wel of iedereen in m'n omgeving maar zwanger raakt en wij.... Wij na 8 jaar nog steeds niet!!!! Normaal kan ik het allemaal prima hebben, maar nu is het even teveel!
Begrijp me niet verkeerd.. Ben onwijs blij voor iedereen die zwanger mag zijn... Dat is natuurlijk super! Maar voor mij valt het even Zwaar.. Heel zwaar!!!
Morgen bloedprikken om bepaalde waardes te bekijken.. Ben namelijk nog steeds niet ongesteld!!
meissie begrijp ik helemaal, ik vond het op een gegeven moment ook heel moeilijk om de blogs te lezen. Kreeg toch een soort steek, heel raar gevoel, niet uit te leggen... Meid ik hoop dat jouw tijd snel komt, echt vanuit diep in mijn hart..
Dat is niet raar maar heel normaal. 't is een rot proces. En zolang al. Zeker als iedereen zegt dat je positief moet blijven heb je daar niet altijd zin in. Wordt gewoon maar boos met enige regelmaat dat houdt je zeker op de been. Hoop voor jullie dat jullie grootste wens mag uitkomen.
Meis, deze gevoelens zijn heel normaal, je wil niets liever dan dat jij degene bent die eindelijk kan vertellen dat je zwanger bent ! Het is niet dat je het mensen niet gunt, maar het doet zeer. De wens is zo groot dat het zeer doet. Ik denk dat degene die in hetzelfde schuitje als jij zitten deze gevoelens met je delen. Laat het lekker even gaan, dan kun je het straks beter handelen. Dit proces gaat met ups and downs. Veel sterkte en een dikke knuffel !
Ik was zoooo blij toen ik je titel zag, helaas is het niet zo. Ik gun het je zo enorm!!! Dat je die goede berichten af en toe niet kan aanhoren, is logisch!!! Hou vol lieverd!!
Ik was ff op het verkeerde been gebracht voor de titel, hoopte op goed nieuws van je... Het is ook zwaar en geeft heel veel onmacht....ooit wordt je vasthoudendheid beloond meis, dat probeer ik mezelf ook voor te houden..veel liefs
Geen sorry! Zo herkenbaar. Ik had ook vaak negatieve gevoelens, boosheid en gevoel van onrecht, waar ik niks mee kon. Wist me er ook echt geen raad mee, niks kon me troosten. Ik moest maar 'gewoon' wachten en dan zakte t wel wat, als tenminste niet de volgende zwangere zich meldde, grrrrrrrr
Ik dacht en hoopte dat jij zwangwr was. Ik kan me voorstellen dat het heel zwaar is. Iedereen krijgt een kindje om je heen. Ik bewonder en respecteer jullie doorzettings vermogen. Ik joop gauw te lezen dag je zwanger bent en dag jullie kindje op en top gezond is
Och meis, ik herken het helemaal! Het lijkt mijn blog van vorige week wel! Een hele dikke knuffel van hier, en ooit, ooit, zullen wij ook eens zo'n leuk berichtje de wereld in sturen. Dat moet gewoon!
reacties (0)