Zo zielig..

M'n collega van wie haar man twee jaar geleden plotseling is overleden is oma geworden...
Het kleine meisje is met 27,5 week ter wereld gekomen.. Ze moet dus vechten voor haar leven!!!

Zo zielig.. Ze hebben al zoveel meegemaakt.. En nu dit er ook nog bij!!

Wat zijn de overlevingskansen van een kindje van 35cm en 820 gr???

439 x gelezen, 0

reacties (0)


  • saar-tje

    oh wat erg!
    zo vreselijk als zo'n klein mensje al ZO hard voor der leven moet vechten.
    ik hoop dat ze het redt

  • Nala01

    Ik hoop echt dat het goed mag komen! Ik heb geen idee, maar duim mee dat alles goed komt!!!!

  • Sammetje81

    ah wat erg !! Hopelijk komt alles goed. Hou je ons op de hoogte van het vervolg? Ik steek alvast een kaarsje aan.
    ps: ik duim ook keihard voor jullie

  • mammie.van.Lukas.en.een.lief.engeltje

    En op de ic waar mijn manneke heeft gelegen was een klein meisje die met 24+3 was geboren ze was maar 26 cm groot en 625 gram en deze heeft het ook gered !Ze zeggen meisjes zijn zelfs sterker dan jongetjes !!

  • mammie.van.Lukas.en.een.lief.engeltje

    Mijn zoontje werd met 26+5 en 34 cm en 910 gram geboren en is nu een heerlijke baby van 9 maanden die dik 7 kilo weegt en 68 cm groot is .

    Zo zie je alles is mogelijk ,´die kleintjes zijn vechtertjes !!

    p.s. zijn tweelingbroertje heeft het niet gered omdat hij een aangeboren zware ziekte had waarvan we al vanaf week 12 wisten hij was 32 cm en 750 gram

  • danika

    Jee, veel voor je collega

  • mijn schatjes

    Veel sterkt voor je collega

  • (mama)

    http://www.youtube.com/watch?v=3IkYm8ZMLg8 hier een prachtig filmpje...... en vandaag de dag zijn de kansen enorm toegenomen voor dit soort kindjes.... maar wat wel een feit is, is dat het vaak aan het kindje ligt of hij sterk genoeg is en wil leven , het willen leven is iets wat ik heel sterk geloof dat het verschil maakt... maar hoe dan ook , het kindje en de oudsers hebben een lange weg te gaan

  • Tutje27

    oh jeetje!! heel veel sterkte.. ze zal moeten vechten maar kans is er... echt!!

    ik ga meteen een kaarsje aan steken.. sterkte!!