Er zit schot in de zaak!!

Vanmorgen moest ik weer voor een fm meting naar het ziekenhuis.

Ik had mn eigen gyn en die zei dat ze mij hadden ingeplant bij haar omdat ze de echo van vrijdag niet heel veel goeds liet zien!

Ze vertelde dat ze niet echt geschrokken is van wat de assistente gezien had, omdat ik altijd wat vocht rond mn eierstok heb..

tijdens het maken van de echo zag ze gelijk links 2 prachtige eitjes zitten.. Ze zei direct, dit word woensdag insemineren!! Ow meiden, ik was zooooo blij! Ze moest nog wel even vragen of ik wel door wilde gaan omdat het 2 eicellen zijn en er dus kans is op een 2ling! Maar dat maakt me niet uit.. NATUURLIJK GA IK DOOR!! Ze vertelde me wel dat ze de onrust bij haar collega's wel snapt want er zit nu zowel rechts als links een hoop vocht rond de eierstokken!!

Ze zei: deze maand gaan we je zwanger maken!!

ze zei wel dat als het niet zou lukken we eerst voor een kijkoperatie gaan.. Daar heb ik 25 okt een gesprek over! Laten we hopen dat dit niet meer nodig is!!!

573 x gelezen, 0

reacties (0)


  • fannyhil

    Wat een geweldig nieuws!! 2 mooie eitjes!! En nu maar afwachten....volgens mij duren deze weken het allerlangst... Ik heb over 2 weken een intake gesprek voor iui en dan hoop ik die week erop te mogen starten met spuiten; ik hoop op net zulk positief nieuws als bij jou!! Succes!!!

  • gwynyth

    Succes!

    2 ei'tjes is gewoon 2 kansen op succes, met als bonus misschien een tweeling. Zolang je de kans krijgt: ga er voor!

    Elk lichaam is anders he, maar da's daarom niet fout... Veel succes met deze 2 ei-rakkers :-)

  • danika

    Dat klinkt echt superpositief!! Hoop inderdaad dat die kijkoperatie niet meer nodig is.....

  • de-aanhouder-wint

    Dat is goed nieuws! Leuk wat de gyn heeft gezegd...laten we hopen dat ze gelijk krijgt! Ik duim weer voor je!

  • bertine81

    Yeah! Dat is goed nieuws! Ik duim voor je dat de gyn het bij het rechte eind heeft meis! Succes X

  • saar-tje

    dubbel succes

  • miracle-mommy

    jeeeej super nieuws!!!! ik ga weer duimen!!!

  • Loeka

    Joehoeoe, 2 eitjes. Super meid! De duimen draaien

  • bri22

    spannend meid!!
    Echt super..en tuurlijk ga je door!!!

    Succes hoop het echt voor jullie..

  • Miss-angellisch-mommy

    Oh meid wat goed nieuws zeg! Lijkt me een goed plan dat je deze maand zwanger wordt! Spannend woensdag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Succes he

  • Sissyso

    Ik duim ook weer voor je mee!
    Succes woensdag, komt helemaal goed!

  • linda-k

    ohhh duim voor je meis!!

  • mama~t

    oooooh, ik hoop het voor jullie!!!!

  • mamamir90

    duim voor je meid, het is jullie gegunt ,,

  • Sammetje81

    oooo ik hoop het zoooooo !!

  • pindaatje

    Wauw, wat een goed nieuws! Op naar een tweeling ;-)

  • ieneminie85

    Ga ervoor meid, als zij dat al zegt dan geloven we erin toch!!

  • Bloem28

    Wow! Wat een supernieuws! Op naar een beeb! X

  • hako

    Dit is echt super nieuws! Yo go girl...euhh zaadjes!!!

  • mijn schatjes

    ooh meid echt een heel positieve blog ik duim echt voor je dat je zwanger bent !!!!!!!!!!!!!!! succes hou ons op de hoogte

  • tanjas1981