IUI begint nu langzaam een feit te worden..

BRUINE AFSCHEIDING!!!!!

en daaraan kan ik altijd merken dat ik ongesteld ga worden.. 2 dagen voor mn NOD begint het altijd enzo dus ook vandaag..

Heel jammer.. Maar we hebben er alles aan gedaan en na 3 jaar is het dan ook wel tijd om de hulp vanauit het ziekenhuis toe te laten in ons leven... We lopen natuurlijk alwel een half jaar in het ziekenhuis maar het 'klussen' hebben we al die tijd nog 'zelf' kunnen doen.. Nu is de tijd voor IUI dan wel echt aangebroken!

Een teleurstelling kan ik het niet eens echt noemen.. Ik weet niet hoe het voelt.. Aan de ene kant toch teleurstellend maar aan de andere kant ook een opluchting dat we nu kunnen beginnen aan het volgende stadium!

418 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bertine81

    Kan me het dubbele gevoel wel voorstellen. Ik wens je dan ook veel succes meis, met wat er komen gaat! Liefs

  • de-aanhouder-wint

    Ik had het zelfde gevoel...aan de ene kant ben je teleurgesteld dat het jullie zelf niet gelukt is, maar aan de andere kant ben je blij dat je geholpen gaat worden. Heel veel succes meid!

  • Mami82

    Heel veel sterkte lieverd ;)

    Knuff

  • ieneminie85

    Succes meid en kan me indenken dat het erg dubbel voelt. Liefs Sylvana

  • miracle-mommy

    had ik ook, aan de ene kant teleurgesteld, maar aan de andere kant begint er nu echt een ronde met meer kansen. veel succes meid!

  • Miss-angellisch-mommy

    Ergens hoop ik nog steeds dat de bruine afscheiding niet aan houdt en je toch zwanger bent. Mocht je toch ongi worden dan heb ik heel veel goede hoop voor je. Zoals je weet ben ik van de 1e IUI zwanger. Dus zie het als iets positief een stapje dichterbij jullie droom. Liefs

  • mijn schatjes

    veel succes meid ik duim voor je

  • Bloem28

    sterkte lieverd! Hopelijk zijn jullie straks met een klein beetje hulp heel snel zwanger! x

  • hako

    Succes meis! We blijven duimen voor jullie

  • Saar-tje

    Jammer he, ik weet hoe je je voelt..... Nu hopen dat IUI de oplossing is! Succes

  • FirstMiracle

    Heeel veel succes ! & hopen dat het snel lukt ! duim voor jullie !

    x

  • mama~t

    Tja, balen... maar hopen dat de IUI snel positief bericht brengt!!!!