Laaste x op zonder medische hulp is aangebroken!!!

de laatste ronde zonder IUI is aangebroken.. ronde 32.... (ofzoiets)

Vrijdag had ik al wat bruin verlies, maar dacht ik ga de moet een keer niet gelijk opgeven!!!

en nu..... Buikpijn!!! en bloed.. bah bah bah

Maar goed, we hebben besloten de volgende menstruatie nog af te wachten.. En daarna ga ik bellen om te starten met IUI!!

Dus meiden, ik ga der nog even tegen aan met afvallen.. wat zullen wel zeggen.. in 4 weken tijd euhm... 7 kilo eraf??? Moet lukken..

Ik hou jullie op de hoogte...

417 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Saar-tje

    We gaan ervoor!!! Je kunt het.

  • ieneminie85

    Succes meid met afvallen, zet h'm op je kunt het!!!! En nieuwe ronde, nieuwe kansen!! Wou dat ik wat meer voor je zou kunnen doen, ga wel weer voor je duimen! Dikke knuffel, Sylvana

  • miracle-mommy

    zet m op meid!!!! liefs

  • bertine81

    Good Luck meis met afvallen! Het gaat je lukken! Enwe hopen gewoon dat het deze ronde raak is en dat je niet aan de IUI hoeft te beginnen, daar duim ik voor! Liefs Bertine

  • de-aanhouder-wint

    You go girl!

  • Sissyso

    7 kilo! Dat is nog eens een doel! Ik hoop dat het je gaat lukken, maar wel gezond blijven leven hoor... Te veel en te snel afvallen is ook niet goed...
    Ik hoop dat de IUI jullie ook snel een mooi positieve test geeft, het is jullie na die lange tijd toch echt wel eens gegund! En zoals Loeka ook al zei, ik vond de IUI ook helemaal niet zwaar!
    Succes met afvallen deze maand.
    Liefs...

  • Mami82

    VOOR JOU STERKTE EN GOOD LUCK KNUFF ME

  • Bloem28

    balen hoor meissie! Maar succes met afvallen!!!! x

  • mijn schatjes

    knap van je als 7kilo lukt in 4weken tijd , veel succes met alles

  • Miss-angellisch-mommy

    Ohh makkie toch in 4 weken 7 kg (knipoog) dat gaat je lukken. Jammer dat je weer ongi bent geworden. Maar blifj moed houden. Ik denk dat IUI echt jullie het gewenste resultaat zal geven. Kijk maar naar ons. Liefs

  • Loeka

    7 kilo??? Da's wel een heeel hoog doel. Succes met alles!! Mocht het je geruststellen, ik vind IUI niet zo zwaar. Maar iedereen zal het anders ervaren. Hopelijk heb je het niet nodig!!
    Liefs Loeka

  • mama~t

    Balen hoor... alles op het afvallen! Veel succes