27 weken en 1 dag, controle bij vk

Hey,

Ik ben nu 27 weken en 1 dag zwanger. Kaartje heb ik ook al gemaakt. De naam van de kleine staat vast. Ik moet me nu gaan richten op de bevalling, ben er nog helemaal niet mee bezig geweest, kreeg vandaag van de vk wel een beetje op mn kop, omdat ik zo laat ben, er is bijna geen cursus meer. Ik wil ook geen cursus, ze heeft nog een verpleegkundige in de praktijk die ook wel 2 a 3 keer een prive sessie bij ons thuis wil doen. Dat lijkt me fijner.
Pff heb al zo weinig energie. En dan moet ik me daar ook nog mee bezig houden. En dan heb ik ook nog een man, die hoopt dat ik moet bevallen als hij ver weg is voor zijn werk, zodat hij al die toestanden niet hoeft mee te maken. Zegt de VK vandaag, het is wel iets dat je samen gaat doen he? Dus jullie gaan samen die cursus doen, want je man moet je wel bijstaan. Nou dan kent ze mijn man nog niet, vanavond maar eens een gesprekje met hem aanknopen. Heb een beetje het gevoel er alleen voor te staan, moest gisteren ook al alleen naar de creche voor een kennismakingsgesprek. Omdat er opeens visite voor hem kwam, ik kwaad, die kan je ook wel wegsturen en vragen terug te komen na het gesprek. wat is er nu belangrijker!! Je dochter toch, lijkt me!!!

Sorry beetje gefrustreerd, zal het slaapgebrek en de hormonen wel zijn.

449 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Daantjedopman

    Hey,

    Nou om de cursus zou ik me maar niet druk maken, ik doe ook een cursus, maar het is helemaal niet mijn ding. Ik heb al veel gelezen over zwangerschap enz en ik heb niet het idee dat je iets mist als je geen cursus doet hoor.
    Tja mannen, blijft lastig vind ik. Mijn vriend doet erg zijn best, maar alle 'regeldingen' doe ik eigenlijk. Een goed gesprek hierover kan nooit kwaad, het gaat tenslotte om jouw gevoel en om jullie kleine meid!
    Succes...of sterkte

  • ansjeel

    Cursus of niet je dochter wordt toch wel geboren en als je probeerd goed te luisteren wat ze van je verwachten gaat het wel goed komen....... En wat je man betrefd ik denk dat die een beetje coldfeet heeft over zijn aankomende vaderschap het is ook niet niks wat jullie de afgelopen tijd hebben meegemaakt. Het was een soort routine geworden (niet rot bedoeld hoor) en nu gaat jullie dochter toch echt geboren worden is eng hoor net zo goed dat het ook eng voor jouw is dus denk idd dat een gesprekje niet kwaad kan maar een egt gesprek en geen verwijten naar elkaar maken want het is even eng voor juLlIe allebei.

    Succes ermee komt helemaal goed xxx

  • SeptemberKindjes

    Nou als mijn vent zo ongeintereseerd was geweest in zijn dochter was ik ook zo gefrustreerd geweest hoor! Zeker na wat jullie allemaal al hebbeb meegemaakt kan je wel wat extra steun gebruiken. Hoop dat is snel bijdraait.

  • AnIgEr

    ik wel een cursus gedaan maar vond het zonde van mijn geld en mijn tijd! Meid probeer je niet zo druk te maken om je man ze zijn nou eenmaal anders al wij vrouwen maar ze bedolen het meestal wel goed.....ik kan mijn man af en toe ook wel wat aan doen!!!! x

  • xXxpoekiesxXx

    Ik schrik een beetje van je verhaal!!! Ga goed met hem praten. Ik denk dat je die cursus alleen moet doen als je er zelf achter staat. Er is genoeg te vinden op internet. Bij voor beeld filmpjes van bepaalde oeffeningen. Zo hoef je ook niet thuis weg.

    Succes meid!!!!
    Kus sas

  • dvde1979

    Ik doe ook geen cursus, heb er ook geen behoefte aan.

  • fabjee

    Ik heb ook geen cursus gedaan had ik geen zin in is bij mij nooit wat van gezegd ben morgen 38 weken dus cursus gaat hier niet meer lukken haha succes