Stolsels van 10 cm

Hey,

Nou ben ik weer even, 1 dag voordat ik op vakantie ga. Zaterdag en gisteren mega veel bloed verloren. Ongeveer een halve liter denk ik. Om de 10 minuten maandverband verwisselen omdat het doorweekt was. 3 spijkerbroeken en 6 onderbroeken verder hoop ik dat het vandaag wat minder is. Ik heb nu Tena lady's onder. Van mijn vriend z'n oma achterover gedrukt. Ik had wel stolsels van 10 cm die eruit kwamen. Ik vraag me af of dit nou hetgeen was dat mijn cyclus heeft tegen gehouden. Het lijkt wel alsof dit een finale schoonmaak is geweest. Zoveel bloed en stolsels, meestal heb je dat direct na de curretage. Bij mij 3 maanden later hi hi. Laten we het hopen. Ziekenhuis durf ik niet meer te bellen. Ben er inmiddels alweer te vaak geweest.

Hopen en bidden dat het overgaat. Wat zo kan ik niet eens zwemmen of een korte broek aan. Morgenavond gaan we weg. Ik wacht in spanning af.

xxxxx

478 x gelezen, 0

reacties (0)


  • prutske2

    lees net je blogje: hoop niet dat ik dit ook krijg, pfff ben weer aan het werk! we zullen wel zien, gyn had al wel gezegd dat ongesteldheid heviger zal zijn dan normaal, nou ja... ben benieuwd!

  • starry80

    Wow, weer heftig. Zou toch ook even je zh contacteren als je te lang nog bloed verliest.... Maar hopelijk ben je ondertussen al vertrokken en is het bloeden (bijna) gestopt en kan je tenminste genieten van een super verdiende vakantie! Veel plezier meid!! x

  • joni1980

    Hi, jee je zal wel wat gewend zijn inmiddels...maar lijkt me toch nog schrikken! En errug oncomfortabel zeker weten! Bah hoop dat je er nu vanaf bent. En wat opmerkelijk dat je lichaam er pas 3 maanden later mee "start". In ieder geval is het eruit. Tenminste, ik hoop dat het inmiddels gestopt is?? Hou het maar even in de gaten. Ga je ver weg op vakantie? Hoop op een relaxte vakantie voor jou en je partner ZONDER bloed! x

  • joepiem

    En hoe gaat het nu dan? Zakt het bloedverlies al wat af? Want het lijkt me dat het zo ook niet te lang moet duren. Een grote schoonmaak is natuurlijk hartstikke mooi, maar laat het niet te lang duren hoor, straks zit je er op vakantie mee.