Frusti

Vandaag een rotdag. Mijn lijf doet zeer, ik bloed nog steeds en een algeheel leeg gevoel. Morgen het hele huis vol visite omdat ik afgelopen dinsdag jarig was. Heb totaal geen zin. Maar ja aan de andere kant geeft het ook weer wat afleiding.

Dan vandaag nog een man die alleen maar met zijn eigen sores bezig is. Hij heeft een eigen bedrijf en door de recessie gaat het niet zo denderend. Hij moet zijn eigen salaris met een paar honderd euro inkorten. Nou boeiend!!! big deal. Geld interesseert me helemaal niets. Voor hem is het het einde van de wereld. Hij heeft altijd genoeg te besteden gehad en zit nu half te janken omdat hij het met wat minder moet doen. Het werd me even te gek, dus ben nogal tegen hem uitgevallen. Dat ik zijn gejammer om een paar centen minder er even niet bij kon hebben. Ik heb deze week voor de tweede keer ons kindje moeten laten weghalen. Mijn lijf doet zeer, geestelijk ben ik er nog lang niet. Wat kan mij het dan schelen dat we wat minder te besteden hebben in de maand. Helemaal niets!!!!!!!!!!!

Sorry, ben een beetje frusti, maar het werd me allemaal even teveel. Zal morgen wel weer wat beter gaan. Nou ja ik ben het weer even kwijt.

xxxxx

460 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mamvantenj

    Heel veel sterkte. Ik heb het tot nu toe een keer mee moeten maken helaas... Iemand die het niet meegemaakt heeft begrijpt het verdriet niet! Ik hoop echt dat jullie ook heel snel een groot wonder gegund is!

  • starry80

    och begrijp je goed hoor, laat die gevoelens er maar uitkomen, welke het ook zijn... Je man zal dat wel kunnen plaatsen hoor. Wij hadden hier wat hetzelfde, maar dan ging het om de keuze van een auto (en dat is bij vrouwen sowieso al geen wereldschokkend thema hé)... was een paar weken na cur en ik ben toen ook heel erg tegen hem uitgevallen dat ik er niet bij kon dat dat voor hem zo een "probleem" leek terwijl we nog maar net een kindje verloren hadden... Maar dat zijn ook mannen... die verwerken alles helemaal anders toch hé. En mijn man is dan eigenlijk nog zo begripvol, dus ja. Ik hoop dat je vandaag toch wat kan "genieten" van het "feest"... Hopeliijk kan het je gedachten toch even doen verzetten. Liefs, x