GRRRRR

Nou, vanmorgen in het ziekenhuis geweest. En alles zit nog in mijn baarmoeder. Vruchtzak in tact met vruchtje erin, helaas wel dood. Totaal geen hartactie meer. Maar ja dat wist ik eigenlijk wel, want ik dacht dat ik het al verloren was.

Dus a.s. woensdag weer een curretage, leuk op dodenherdenking. Wel toepasselijk.

Waar ik wel ongeloofelijk kwaad om kan worden is zo'n halve gare verloskundige die zei dat ik geen nacontrole meer hoefde te hebben omdat het wel "klonk" alsof ik alles verloren was. Als ik niet op eigen initiatief het ziekenhuis had gebeld had ik nog wel 2 maanden met een dood vruchtje kunnen rondlopen. GRRRRRRRRR. Voor mij geen verloskundigen meer, alleen maar ziekenhuis.

411 x gelezen, 0

reacties (0)


  • joepiem

    Zo blijkt maar weer dat je toch het beste maar op je eigen gevoel kan vertrouwen. Goed hoor, dat je er zo achteraan bent gweest. Ik zou de vk zeker nog inlichten, niet om het haar 'in te wrijven' maar zodat ze zelf ook weet wanneer ze het bij het verkeerde eind heeft gehad, kan ze in elk geval van haar fouten leren.

  • jootjeb77

    heel veel sterkte. En inderdaad belachelijk die verloskundige als jij er zeker van bent dat je dat nodig hebt dan moeten ze je die toch ook geven. Ik zal aan je denken woensdag vind het erg spijtig.

  • icebunny1978

    Inderdaad, om gek van te worden die verloskundigen. Ik denk dat ik ze nog wel even ga bellen om het ze te vertellen. Misschien leren ze ervan en doen ze het bijh iemand anders wat beter die in hetzelfde schuitje zit.

    Ik ben nu niet meer zo bang voor de curretage als de vorige keer. Ik weet nu wat me te wachten staat. Ik vond de ingreep vorige keer ook wel meevallen. Het idee dat daarna de zwangerschapssymptomen weer verdwenen zijn en de bloedingen snel stoppen staat me ook wel aan. Vorige keer had ik 1 week na de curretage alweer mijn eisprong. Dus ik was er vrij snel van hersteld. Ik wacht nu in ieder geval even een paar maandjes met zwanger worden. Stel dat ik meteen weer zwanger ben, net als de vorige keer, en het gaat weer mis, dan zou ik rond mijn geplande vakantie van augustus weer een curretage moeten hebben, of de hele vakantie in spanning zitten omdat ik daarna de echo heb, dat wil ik niet. We gaan het daar wel opnieuw proberen en anders als we weer terug zijn in Nederland.
    Even rustig aan.

  • AnIgEr

    Jeetje wat erg dat je verloskundige zo laks is je kan er hele vervelende infecties van krijgen echt niet ongevaarlijk! Ik snap dat je pissig bent! Ik wens je heel veel sterkte 4 mei! Liefs

  • starry80

    Wat vreselijk dat ze daar zo licht over zijn gegaan. Zou ik ook van geworden zijn. Goed van je dat je er niet naar geluisterd hebt! Nou meis, ik wens je veel succes voor woensdag, ik kan je zeggen dat het best "meevalt" die curettage... 's avonds (een beetje groggy) gewoon weer lekker thuis en bij de meesten gaat het herstel nadien ook vrij vlug. Veel succes

  • positiefgedachten

    Wat vreselijk. Helaas had ik dat ook en na drie weken van heftige bloeding moest ik naar de ziekenhuis met spoed terwijl voor de vk de bloeding was normaal. Ik ging bijna dood. Ik heb helemaal geen goede ervaring in Gn en ik ben bang met een volgende zwangerschap want eigenlijk vertrouw ik ze niet helemaal. Maar ik denk dat als je wat push dan krijg je het wel, het is alleen dat je wat meer van zo een vk zou verwachten want ze zijn de "experten". Sorry dat het me jouw ook zo ging, ook als we geen kindje krijgen, kom op ze moeten meer zorgvuldig zijn! Liefs, M.