Operatie buisjes Jayden..

Zo weer zijn weer thuis uit het ziekenhuis. Vanmorgen om half 8 werd Jayden geholpen aan zijn oortjes. Hij heeft buisjes in beide oren gekregen. Omdat hij altijd oor ontsteking heeft helaas.

Hij ging slecht de nacose in en kwam er dus ook slecht uit. Hij raakte in paniek door het mond kapje, en begon dus heel erg te schreeuwen. Toen viel hij in slaap, maar werd 15 minuten later schreeuwens wakker..

Nu inmiddels zijn we weer thuis, een zetpil er in en een flesje mee naar bed. Proberen dat hij even lekker gaat slapen. Vannacht had hij ook al zo slecht geslapen dus hij was dood moe!

Ook wij zijn dood moe, vannacht om 5 uur ging de wekker pff, dat is toch wel vroeg hoor ;)

Nu wachten tot hij wakker word en zich wat beter voelt..

386 x gelezen, 0

reacties (0)


  • eerstewonder

    Sterkte met jullie kleine vent! Ik heb zelf as kind wel. 12 keer buisjes gehad! En vond het ook geen pretje! Veel knuffellen en allemaal hopelijk iets meer slaap! X

  • ProudMom78

    sterkte en beterschap hopelijk voelt jayden al wat beter en jullie al wat uitgerust sterkte en beterschap

  • mamavanR.

    Wij moeten de 31ste met ons mannetje naar het ziekenhuis. Bij hem worden zn oortjes doorgeprikt en zijn neusamandelen worden verwijderd. Dit ook omdat hij altijd oorontsteking heeft en vaak verkouden is.
    Sterkte, ik hoop dat hij er snel bovenop is en dat de oorontstekingen nu zijn verdwenen.

  • mamakel

    fijn om te horen dat het verder wel goed is gegaan.
    ja is naar als de kleine zig slecht voelt maar ja beter buisjes dan altijd oorontsteking want dat is ook geen pretje.
    ik heb op die leeftijd ook buisjes gekregen en is helenmaal goed gekomen.
    heel veel sterkte met Jayden.
    en hoor dat ie snel weer de oude is.
    veel liefs