Jayden 9,5 maand..

Jayden is al weer 9 maanden, 2 weken en 2 dagen oud vandaag.. Pff wat gaat dat hard zeg! Het is echt al een echt ventje hoor hahah. Meneer weegt bijna 11 kilo en is 77 Cm. Flinke jongen dus!

Hij kan al zelf gaan zitten, zelf gaan staan aan de tafel en ik de box. En hij loopt rond de tafel, en van de tafel naar de bank.. Dus kan nooit lang duren voor dat hij echt loopt, toch?

Hij vind het prachtig om op de fiets te zitten, en kijkt dat heerlijk om zich heen. En hij kruipt de hele beneden verdieping rond. En het is dus echt opletten geblazen. 

Brood wil hij nog steeds niet eten helaas. Maar mijn man en ik eten allebei zelden brood gewoon omdat we het vies vinden. En bij mij in de familie eet bijna niemand brood. Bah!

Jayden vind het heerlijk om met andere kinderen te spelen, en kan dan ineens smorgens wakker blijven haha. Helaas ken ik maar weinig mensen met kinderen van zijn leeftijd. Dus speelt hij alleen maar met oudere kindjes.

Stiekem denk ik al over zijn eerste verjaardag na hoor.. Wat zal ik hem geven? Wat voor taart zullen we bestellen? Wat zal hij krijgen? Ik vind het best wel spannend!

398 x gelezen, 0

reacties (0)